به گزارش افکارنیوز،

سرمربی تیم ملی ویتنام، پارک هانگ سئو از امیدش برای گرفتن حداقل یک امتیاز از عراق در بازی اولشان با این تیم خبر داد.

هانگ سئو کره‌ای در ابتدا از دشواری گروه D. در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ خبر داد و گفت: ایران و عراق تیم‌های بسیار قوی در قاره آسیا به شمار می‌روند.

سرمربی تیم ملی ویتنام گفت: بازی اولمان در جام ملت‌های آسیا رسما مقابل عراق شروع می‌شود. بازیکنان عراق بسیار قوی و هوشمند هستند که مهارت خوبی در حمله دارند. پیروزی شدیدا موجب ارتقای شانس ویتنام برای رسیدن به مرحله حذفی است.

ویتنام در پله ۱۰۰ جهان رنکینگ فیفا قرار دارد و ده پله با تیم ملی عراق فاصله دارد. این بازی برای ویتنام مهم است، چون بازی سخت تری با ایران در انتظار تیم است.

پارک اضافه کرد: ویتنام اخیرا تجربه مسابقات بزرگ در چین (مسابقات قهرمانی U۲۳ آسیا) و اندونزی (بازی‌های آسیایی) را به دست آورده است.

او گفت: بازیکنان مورد علاقه من کسانی هستند که به تجربه تاکتیکی و افکارمان متعهد باشند. مربیان ویتنام با دقت بازیکنان حریف خود را آنالیز کرده و مناسب‌ترین بازیکنان را برای هر بازی انتخاب می‌کنند.

با وجود اینکه نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت باید گفت بازی با عراق و بعد ایران، برترین تیم آسیایی، سخت است. اما بازیکنان ویتنامی با تجربیات اخیر خود در رده ملی می‌توانند به موفقیت دست یابند.