به گزارش افکارنیوز،

اوسیانو کروز مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد بازی مقابل ویتنام گفت: مهمترین مسئله ای که با آن روبرو هستیم بازی مقابل ویتنام هست. این بازی دومین فینال ما محسوب می شود و  میتواند تعیین کننده صعود ما به مرحله بعد باشد. تمام تمرکزمان روی تیم ویتنام است تیمی که احتمالاً از این گروه صعود می کند.

او در مورد اینکه طرز فکر تیم بازی به بازی است و از الان به فینال آخر فکر نمی کنند گفت:  می دانیم که همه  حریف اصلی ما در این گروه را عراق معرفی می کنند اما تمام تمرکزمان روی تیم ویتنام است. بازیکنان و کادر فنی برای موفقیت تیم ملی ایران سراسر اشتیاق و انگیزه هستند . برای اینکه بتوانیم به اهدافمان برسیم باید بازی به بازی جلو برویم و اگر هدف را از همین الان قهرمانی در نظر بگریم و این موضوع را وارد ذهن بازیکنانمان بکینم موفق نخواهیم شد. پیغامی که ما به بازیکنان می دهیم این است که فقط بازی به بازی فکر کنند و تمرکزشان هر بار روی مسابقه بعدی باشد.

کروز در مورد شرایط اردو و رابطه خوب بازیکنان با یکدیگر گفت: داشتن یک  شرایط درون اردویی سلامت از لحاظ رفتاری که اعضای تیم با یکدیگر رابطه خوبی داشته باشند بسیار مهم است. در حال حاضر انگیزه بالا و تمرکز بسیار خوبی روی کارمان داریم. البته نه تنها فقط در این اردو بلکه در اردوهای قبلی به مانند زمان آماده شدن برای جام جهانی نیز رفتارمان اینگونه بود. بازیکنان فوق العاده ای داریم و این موضوع به موفقیت ما کمک خواهد کرد.

او در مورد بازگشت جهانبخش به تمرینات گفت: خبر خوب این است که تمام بازیکنان آماده هستند جهانبخش نیز به شرایط آمادگی رسیده است و با تیم کامل مقابل ویتنام حاضر می شویم.