به گزارش افکارنیوز،

این خبر چند روز پیش توسط برنامه خوگونس فاش شد و سپس به تایید مارکا و آاس هم رسید.

کیلور ناواس پس از امدن سولاری تبدیل به بازیکن ذخیره رئال شده و شاهد حضور کورتوا در ترکیب ثابت است. ناواس تنها در کوپا دل ری است که شانس بازی پیدا می کند. با مصدومیت ده روزه ی کورتوا اما ناواس قطعا روز یکشنبه در لالیگا برابر بتیس از ابتدا به میدان خواهد رفت.

گلر کاستاریکایی که جایزه ملی ورزشکار سال جوامع اسپانیایی و پرتغالی زبان را امروز در کاخ سلطنتی اسپانیا و از دستان پادشاه فیلیپ ششم دریافت کرد، در مورد وضعیت خود در رئال گفت:« روزی که مطمئن شوم نمی توانم در رئال به بازیکن ثابت تبدیل شوم، از این تیم جدا خواهد شد و به خانه خواهم رفت. همیشه سخت تمرین می کنم و در نهایت مربی تصمیم گیرنده اصلی است.

وظیفه ما بازیکنان فقط تمرین کردن و آماده بودن است تا هر زمان که قرار شد به میدان برویم، بتوانیم پاسخ اعتماد سرمربی را بدهیم. مصدومیت کورتوا؟ نمی دانم چه زمان به میادین برمی گردد ولی من 100 درصد آماده ام و در اختیار مربی. تیم در شرایط حساسی قرار دارد و باید همه متحد باشیم.»

 

دریافت جایزه از دستان پادشاه:« این برای من یک افتخار بزرگ محسوب می شود. خیلی ها در آرزوی دست دادن با پادشاه هستند. تجربه بسیار خوبی برای من بود.»