به گزارش افکارنیوز،

پس از اینکه گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس تهران در لیست خروجی برانکو ایوانکوویچ (سرمربی پرسپولیس) قرار گرفت، مدیران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به درخواست پائولو سرجیو سرمربی تیمشان با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس خواستار جذب این بازیکن شدند. اما تا این لحظه مسئولان باشگاه پرسپولیس جواب نامه نفتی‌ها را نداده اند و این باشگاه همچنان منتظر پاسخ پرسپولیس است تا برای جذب منشا مذاکرات نهایی را با او انجام دهد.

در مورد اکبر ایمانی هافبک زرد پوشان آبادانی هم گفته می‌شود مدیران این تیم به هیچ وجه حاضر نیستند به او رضایتنامه دهند و این بازیکن نیم فصل دوم را هم باید در نفت آبادان بازی کند. علاوه بر این سرجیو سرمربی نفت آبادان هم علاقه خاصی به شیوه بازی این بازیکن دارد و به مدیران نفت گفته است در صورت جذب یک بازیکن در سطح ایمانی به او اجازه خروج از این تیم را دهند.

دیگر بازیکنی که مد نظر سرجیو قرار داشت جلال الدین علی محمدی هافبک تیم سپاهان بود که به نظر می‌رسد او با تیم سایپا مذاکرات خوبی را داشته و در صورت دریافت رضایتنامه از سپاهان، نیم فصل دوم را در جمع شاگردان علی دایی توپ خواهد زد.

علاوه بر این مدیران نفت آبادان به دنبال یک حریف تدارکاتی برای تیمشان هستند و اگر شرایط محیا باشد آن‌ها قصد دارند برای برگزاری اردو تدارکاتی به جزیره کیش سفر کنند.