به گزارش افکارنیوز،

چند روز پیش خبری مبنی بر تخلف آشکار فدراسیون فوتبال در واگذار کردن امتیاز  انحصاری استفاده از فضای تبلیغات تیم‌های ملی  به یک موسسۀ حقوقی که هیچ تخصص و تجربه‌ای در این ضمینه ندارد منتشر شد که ارزش آن 40 میلیارد است.

هدایت الله ممبینی رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال و عضو هیات رئیسه از جمله افرادی است که این اتفاق در حیطه وظایف او رخ داده است اما وی، موضوع را نه تایید می کند و نه تکذیب.

ممبینی در واکنش به این پرسش که چرا اطلاعاتی در مورد این قرارداد منتشر نشده است، گفت: الان زمان صحبت در این باره نیست. بعدا صحبت می کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا توافق صورت گرفته را تایید می کنید؟ تصریح کرد: بگذارید بعدا. اگر اسپانسر بگیریم رسما اعلام می شود.

ممبینی در پاسخ به این سئوال که با این حساب آیا توافقی انجام نشده که اطلاع رسانی صورت نگرفته؟ تاکید کرد: اگر قراردادی بسته شود، رسما از طریق قسمت مربوطه در فدراسیون اعلام می شود.

این در حالی است که  مدارک و مستندات مربوط به اقدامات اسپانسر جدید موجود است. رئیس کمیته بازاریابی در واکنش به این مسئله مجددا صحبت های قبلی خود را تکرار کرد و گفت: اگر قراردادی رسما امضا شود، اطلاع رسانی صورت می گیرد.