به گزارش افکارنیوز،

در ادامه رقابتهای جام ملت های آسیا 2019 امارات، تیم های ملی ژاپن و عمان در گروه F از ساعت 17 به مصاف هم رفتند.

تیم ملی ژاپن


شوئیچی گوندا، واتارو اندو، مایا یوشیدا، هیروکی ساکای، یوتو ناگاتومو، تاکهیرو تومی‌یاسو، گاکو شیباساکی، کویا کیتاگاوا، گنکی هاراگوچی، ریتسو دوآن و تاکومی مینامینو.
سرمربی: هاجیمه موریاسو

تیم ملی عمان


فایز الرشیدی، خالد البریکی، محمد صالح المسلمی، سعد سهیل، علی سلیمان البوسعیدی، حارب جمیل السعدی، احمد مبارک، جمیل سلیم الیحمدی، رائد ابراهیم صالح، محسن صالح الغسانی و صالح الیحیائی.
سرمربی: پیم فربیک

ژاپنی ها این مسابقه را هجومی آغاز کردند و هاراگوچی در دقیقه دو بازی نخستین موقعیت جدی را به وجود آورد و با ضربه ای تیر دروازه عمان را به لرزه در آورد.

ژاپن به حملات خود ادامه داد و بارها تا اواسط نیمه نخست دروازه عمان را تهدید کرد که با بی دقتی مهاجمان دروازه باز نمی شد.

در دقیقه 27 مینامینو یک فرصت عالی گلزنی دیگر را از دست داد و دروازه بان عمان به خوبی واکنش نشان داد ولی در ریباند خطای رائد صالح موجب شد تا ژاپن صاحب یک ضربه پنالتی شود.هاراگوچی پشت ضربه پنالتی ایستاد و با شوتی محکم گل نخست بازی را به ثمر رساند.

در نیمه دوم بازی نسبت به نیمه نخست افت کرده و بیشتر در میانه میدان دنبال می شد.

در دقیقه 69 شوت سعد سهیل در اختیار دروازه بان ژاپن قرار گرفت.دقیقه 80 ریتسو دوآن به سمت دروازه عمان شوت‌زنی کرد که فایز الرشیدی توپ را در اختیار گرفت.

آخرین موقعیت این دیدار نیز در ثانیه های پایانی مسابقه رخ داد که ضد حمله سریع بازیکنان ژاپن، با خطای مدافع عمان چسبیده به محوطه جریمه همراه شد و ضربه خطا نیز از دست رفت.

در نهایت ژاپن با پیروزی یک بر صفر مقابل عمان شش امتیازی شد و صعودش را به مرحله بعد قطعی کرد. عمان نیز بدون امتیاز ماند.