به گزارش افکارنیوز،

 کریم باوی، پیشکسوت پرسپولیس معتقد است این تیم بازی خوب و روانی را مقابل سپیدرود ارائه داد و از شانس بالای تیم پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی جام‌حذفی حرف زند.

 در مورد بازی پرسپولیس مقابل سپیدرود چه صحبتی دارید؟
پرسپولیس مقابل سپیدرود خیلی خوب بازی کرد خصوصاً در ۲۰ دقیقه اول که دو، سه فرصت خوب برای گلزنی داشت، اما بازیکنان پرسپولیس یکی پس از دیگری فرصت‌ها را از دست دادند تا کار برایشان در نیمه دوم سخت شود و در لحظات آخر دوباره سند پیروزی پرسپولیس امضا شود. در بازی لیگ، آدام همتی نتیجه را به سود پرسپولیس تغییر داد و در بازی جام‌حذفی هم بازیکن جوان دیگری به نام کریمی، کار را برای پرسپولیس در آورد. برانکو با ارزش دادن به بازیکنان جوان پرسپولیس نشان داد نگاه ویژه‌ای به آن‌ها دارد.

 پرسپولیس امسال می‌تواند طلسم‌شکنی کند؟
پرسپولیس در جام‌حذفی سه بازی تا قهرمانی فاصله دارد که دو بازی از این حیث خیلی سخت است و بازی با پدیده و پس از آن سپاهان دشوار است، اما پرسپولیس تقویت‌شده‌ای که من دیدم حتماً می‌تواند قهرمان شده و طلسم‌شکنی کند.

 خرید‌های جدید پرسپولیس به لحاظ فنی چگونه بودند؟
آن‌ها نمایش خوبی داشتند، اما من بودیمیر را خیلی پسندیدم بازیکنی با قد بسیار بلند که اتفاقاً روی زمین هم خوب کار می‌کند. پرسپولیس چند سالی بود که چنین مهاجم قدبلندی نداشت بازیکنی که با قدرت سرزنی اش دروازه حریفان را تهدید کند و بقیه مهاجمان و بازیکنان هم‌تیمی اش را در شرایط خوب قراردهد. بودیمیر حتماً در بازی‌های آینده هم خیلی می‌تواند به پرسپولیس و برانکو کمک کند.