به گزارش افکارنیوز،

یحیی گل‌محمدی در جلسه هم‌اندیشی باشگاه‌ها و کمیته داوران گفت: کمیته داوران باید مربیان را به این باور برساند که همه داوران سالم هستند. من در هر تیمی باشم و داور مسابقه بیژن حیدری، پیام حیدری و علیرضا فغانی باشد امکان ندارد به سوت اشتباه‌شان شک کنم. اگر این سه داور از صبح تا شب برای تیمم بد سوت بزنند ناراحت می‌شوم، اما شک نمی‌کنم و بدبین نمی‌شوم، چون می‌دانم آدم‌های سالمی هستند و نان حلال سر سفره می‌برند. داوران دیگر هم خوب هستند و باید من مربی و بقیه را به نقطه‌ای برسانند که به قضاوت‌شان اعتماد داشته باشیم و خیال‌مان راحت باشد تعمدی در کارشان نبوده و نیست.

سرمربی پدیده در خصوص استفاده از سیستم کمک‌داور ویدئویی گفت: برداشت من از صحبت‌ها این است که VAR تا چند سال دیگر هم به فوتبال‌مان وارد نمی‌شود. امیدوارم این فرصت و زمان را برای آموزش داوران صرف کنیم. این را بدانیم که حتی ما فوتبالی‌ها که قرارداد‌های خوبی می‌بندیم در این وضعیت اقتصادی کنونی به مشکل خورده‌ایم چه برسد به داوران که ماهانه مقدار کمی حقوق دریافت می‌کنند.

یحیی درباره بازی پدیده و پرسپولیس گفت: تمرینات ما در حال پیگیری است. امیدوارم بازی خوبی در پیش باشد و کیفیت فنی بالایی داشته باشد و بهتر است درباره جزئیات این مسابقه بعداً صحبت کنیم.