به گزارش افکارنیوز،

 حمید استیلی که روز گذشته پیرامون آخرین وضعیت و برنامه‌های تیم ملی امید در نشست مشترکی با رئیس و جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال حضور یافت در این خصوص، گفت: خوشبختانه جلسه بسیار خوب و مفیدی با آقای تاج و مسئولین بخش های مختلف فدراسیون فوتبال داشتیم که مسائل و موضوعات بسیار مهمی در این جلسه مطرح شد و حمایت قاطع ریاست فدراسیون فوتبال موجب دلگرمی همه ما و اعضای تیم ملی امید است.

وی افزود: در این جلسه ابتدا گزارشی از روند کاری تیم امید، بازی‌های دوستانه و تدارکاتی انجام شده همچنین روند انتخاب اعضای تیم و بازیکنان ارائه دادیم. همچنین بر این موضوع تاکید شد که تلاش کردیم با کمترین هزینه و صرفه جویی مناسب برنامه های خوب و مفیدی را اجرا کنیم. آقای تاج هم پس از شنیدن گزارش فعالیت های صورت گرفته اعلام کردند که تمامی ظرفیت ها و بخش های مختلف فدراسیون فوتبال در راستای حمایت از تیم امید بسیج خواهد شد و با تمام توان به دنبال موفقیت این تیم در مسابقات فروردین ماه هستیم.

مدیر تیم ملی امید همچنین، گفت:طبق توصیه تاج از سازمان لیگ درخواست شد که در برنامه مسابقات توجه ویژه‌ای به مسئله تیم امید صورت بگیرد و در این زمینه با تیم ما همکاری شود. به هر ترتیب فرصت زیادی تا آغاز بازی های مقدماتی باقی نمانده در حالی که مسابقات لیگ و رقابت های آسیایی هم با برنامه ای فشرده برای باشگاه‌ها برگزار می‌شود که در این شرایط دسترسی ما به بازیکنان و امکان برگزاری اردو و بازی های تدارکاتی بسیار سخت می‌شود. بر همین اساس درخواست کردیم مساعدت‌های لازم صورت پذیرد تا حداقل دو اردوی کوتاه مدت 3 روزه را در پیش داشته باشیم و از 12 اسفند وارد آخرین اردو به صورت شبانه روزی شویم تا با تمام قوا در مسابقات مرحله اول مقدماتی المپیک شرکت کنیم.

استیلی در ادامه، اظهار داشت: تاج از کمیته بین الملل هم درخواست کرد که برنامه ریزی مناسبی برای انجام دو یا سه مسابقه تدارکاتی مناسب پیش از آغاز رقابت‌ها داشته باشند که می تواند این بازی ها کمک خوبی برای ما باشد. بخش های فرهنگی و روابط عمومی هم تلاش می‌کنند تا با تبلیغ مناسب این بازی‌ها زمینه ساز حضور پرشور فوتبال دوستان در ورزشگاه‌ها برای این 3 مسابقه باشند.

مدیر تیم ملی فوتبال امید در پایان گفت:حمایت همه جانبه فدراسیون از تیم شایسته قدردانی است و همه ما را دلگرم ساخته. امیدواریم همکاری و حمایت سایر بخش های فوتبال خصوصا باشگاهها هم به همین شکل باشد تا بتوانیم در مسابقات پیش روی نتایج خوبی کسب کنیم. فراموش نکنیم که رقابت های این مرحله بسیار سخت و حساس است و ما با تیم قدرتمندی مثل عراق هم گروه هستیم. همچنین از هر گروه تنها تیم اول به شکل قطعی صعود می کند.