به گزارش افکارنیوز،

بشار رسن، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تهران که پس از حذف تیم ملی فوتبال عراق از جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به تهران نیامد و در تمرینات شرکت نکرد، از سوی مسئولان باشگاه جریمه می شود.

پس از شکست تیم ملی فوتبال عراق مقابل قطر در جام ملت‌ها سبب شد تا این تیم از رقابت‌های آسیایی حذف شود، اما بشار قرار بود یکشنبه هفته گذشته به تهران بیاید، اما با مشکلات گذرنامه مواجه شد و سپس بعد از یک هفته به تمرینات شاگردان برانکو اضافه شد و تمرینات را آغاز کرد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره بشار رسن بیان کرد: اولین جلسه تمرین او برگزار شد و باشگاه علاقه دارد که قراردادش را تمدید کند. این مسئله در اختیار باشگاه خواهد بود، اما طبیعتاً جریمه خواهد شد.

صحبت‌های برانکو مبنی بر جریمه بشار رسن این احتمال را بوجود آورد تا این بازیکن به سرنوشت محسن مسلمان دچار شود. هافبک پرسپولیس در زمانی که شاگرد برانکو بود، برای او مشکلاتی بوجود آمد و او نیمکت نشین شد که در پایان سبب شد تا از پرسپولیس جدا شود، حال اگر مشکلات بین برانکو و بشار حل نشود، امکان دارد او به سرنوشت مسلمان دچار شود.

رسن ۲۲ ساله در پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و با این تیم به قهرمانی در لیگ برتر و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا رسید و امیدوارست درخشش خوبی در ادامه همراه با این تیم داشته باشد.

در جدول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ، سپاهان با ۳۱ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پدیده مشهد وپرسپولیس تهران در رده اول قرار دارد و پرسپولیس در چارچوب هفته شانزدهم باید به مصاف پدیده برود و هر تیمی در جدال شاگردان برانکو و گل محمدی پیروز شود، گام بلندی برای قهرمانی لیگ برتر برخواهد داشت.