به گزارش افکارنیوز،

، چهارشنبه هفته جاری ساعت ۱۷ پرسپولیس تهران در حالی به مصاف پدیده مشهد می‌رود که در صورت شکست دادن تیم یحیی گل‌محمدی می‌تواند جایگاه خود در جدول رده‌بندی را ارتقا بخشد. 
بنابراین انتظار می‌رود برانکو ایوانکوویچ بهترین ترکیب ممکن خود را در این دیدار حساس به میدان بفرستد اما... 
خبردار شدیم سرمربی کروات تصمیم گرفته است در بازی روز چهارشنبه از بوژیدار رادوشوویچ استفاده کرده و علیرضا بیرانوند را روی نیمکت بنشاند. 
لطفاً تعجب نکنید! علیرضا بیرانوند گلر اول تیم ملی و پرسپولیس است که از روز گذشته هم با قدرت سر تمرینات تیم باشگاهی اش حاضر شده است. 
این دروازه‌بان محبوب مشکلی از لحاظ آمادگی بدنی هم ندارد که بخواهد بازی با پدیده را از روی نیمکت تماشا کند. 
اینکه رادوشوویچ در بازی حذفی برابر سپیدرود رشت گلی نخورده هم دلیل اصلی این نیمکت‌نشینی نیست. 
شنیدیم برانکو به قصد کمک به علیرضا بیرانوند تصمیم گرفته از او در ترکیب اصلی استفاده نکند. چرا؟
برانکو به بیرانوند گفته: «در جام ملت‌های آسیا درخشش خوبی داشتی درست مثل جام جهانی! حالا همه از تو انتظار دارند که اصلاً در لیگ ایران گل نخوری و این ممکن است تو را اذیت کند. همان‌طور که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به تو گفتم اعتقاد من بر این است که حتی اگر لیونل مسی هم بعد از جام جهانی و درخشیدن در مسابقات مهم به اینجا بیاید بهتر است ۲ بازی روی نیمکت بنشیند. این نیمکت‌نشینی به نفع خودت است و...»
علیرضا بیرانوند وقتی دلایل نیمکت‌نشینی خودش را از زبان سرمربی تیم شنید، تشکر هم کرد. گلر شماره یک تیم ملی خوب می‌داند برانکو به عنوان یک سرمربی حرفه‌ای به شاگردانش نگاه درست و منطقی دارد که بتواند آن‌ها را حفظ کند. 
بازی دادن به علیرضا بیرانوند در دیدار با سپیدرود رشت در حذفی یا پدیده مشهد در لیگ برتر می‌تواند به ضرر او باشد. 
دروازه‌بان شماره یک تیم ملی می‌تواند پس از ۲ بازی نیمکت‌نشینی دوباره با انگیزه و روحیه‌ای مضاعف برگردد و بار دیگر رکورد کلین‌شیت در لیگ برتر را بشکند. 
رفتار برانکو در قبال دروازه‌بان سرشناس و ملی‌پوش می‌تواند الگوی مناسبی برای مربیان داخلی باشد؟!