به گزارش افکارنیوز،

برانکو در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پدیده اظهارنظرهایی انجام داد که گزیده‌ای از آن را در زیر از نظر می‌گذرانید:

*یک دربی در پیش داریم. تیم پدیده امتیازش با سپاهان و پرسپولیس برابر است و این موضوع بیانگر این است چه کار سختی داریم.

*پدیده بازی‌هایی را باخته که نباید می باختند.

*در مورد تیم باید عرض کنم ترابی در بازی با پدیده نیست،‌ انصاری و ماهینی مصدوم هستند و ربیع‌خواه مصدومیتش کاملا برطرف شده و سیدجلال حسینی احساس درد از ناحیه پا می‌کنند. بودیمیر هم همین شرایط را دارد و خواهیم دید در 24 ساعت آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

*صحبت خاصی درباره حضور منشا در استقلال ندارم.

*هرگز از داوران نخواستیم که عذرخواهی کنند.

*هرگز صحبتی برای واسطه شدن پروین توسط کی‌روش برای صحبت با من نشده بود. من اینجا آمدم کار کنم نه اینکه بجنگم و بعد صلح کنم. 

*به اینجا آمدم تا تجاربم را به فوتبال ایران انتقال دهم نه اینکه مردم را به جان هم بیندازم. تا حالا شنیده‌اید علیه کی‌روش حرف بزنم؟ تا حالا مخالف تیم ملی بودم؟ این حرف‌ها برای من مهم نیست اما آیا کی‌روش علیه من حرف زده؟

*طبیعی است برای ما پیشنهاد بیاید و این مسله عجیب نیست.

*نادری را برای دفاع وسط آورده‌ایم که می‌تواند تعویض خوبی برای دفاع وسط باشد. او می‌تواند در دفاع چپ هم بازی کند.

*ماهینی بعد نوروز آماده می‌شود و انصاری هم آخر فصل آماده خواهد شد، ربیع‌خواه هم ظرف چند روز آینده باید ببینیم آماده می‌شود یا نه. شرایطش خیلی سخت و مشکل نیست.

*من خودم خیلی مدافع سیستم ویدئویی نبودم زیرا زمان زیادی از فوتبال را می‌گیرد اما به هر حال این سیستم هم کار خودش را می‌کند و در اکثر کشورهای صاحب فوتبال این سیستم پذیرفته شده است. 

*بشار با ما تمرین می‌کند و البته جرایمی هم شامل حالش می‌شود.

*باید بحث کمک داور ویدئویی به داوران وسط و کسانی که در این زمینه کار می‌کنند آموزش داده شود.