به گزارش افکارنیوز،

مربی تیم سپیدرود رشت می‌گوید تیمشان دچار ضعف‌هایی در خط دفاع است اما در آینده با رفع آن‌ها امتیازات بیشتری کسب خواهند کرد.علیرضا امامی‌فر مربی تیم سپیدرود رشت بعد از کسب نتیجه تساوی برابر سایپا تهران گفت: شرایط بازی آن‌طور که ما می‌خواستیم پیش رفت، بازی سریع همراه با ضدحمله که به دو گل رسیدیم، اما در بازیگردانی مشکل داشتیم. سایپا در نیمه اول به بازی مستقیم روی آورده و هافبک‌های ما را از بازی خارج کرده بود. همین مسئله باعث شد نتوانیم بر بازی تسلط داشته باشیم، اما در نیمه دوم با اضافه کردن بازیکنی سرزن تلاش‌مان این بود که توپ‌های سوم را هم مال خودمان کنیم که در این امر موفق بوده و بر بازی نیز تا حد زیادی تسلط پیدا کردیم.
مربی تیم سپیدرود در ادامه گفت: با وجود اینکه در نیمه دوم کنترل بازی را در دست گرفتیم، اما نتوانستیم قدر موقعیت‌های خوب خود را بدانیم. در واقع شاید تماشاگران از نوع بازی تیم که هجمومی بود رضایت داشته باشند، اما وقتی ما به نتیجه‌ای که می‌خواستیم نرسیدیم پس نمی‌توانیم راضی باشیم. ما برای اینکه شرایط‌مان را در جدول بهبود ببخشیم نیاز به امتیاز داریم اگرچه از نظر تاکتیکی  شرایط‌مان خیلی بهتر شده است و بازیکنان تلاش فوق‌العاده‌ای از خود ارائه کردند.
امامی‌فر در باره اینکه چرا تیمش به سایپا چند موقعیت گل داد، گفت: ما در این بازی نیاز به برد داشتیم و از این‌رو بازی روبه جلویی را ارائه کردیم. در این شرایط طبیعی بود که حریف روی ضدحملات خطرناک ظاهر شده و صاحب موقعیت گل شود. دیدید در این بازی هم دو گل به ثمر رساندیم و دیگر نمی‌شود گفت که فقط روی پنالتی گلزنی می‌کنیم. با رفع این ضعف به دنبال این هستیم که روی نقاط ضعف دفاعی‌مان هم کار کنیم تا در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم.
وی در پایان راجع به اینکه چرا از بازیکنان جدید تیمش در این بازی استفاده نکردند، گفت: ما دو بازیکن خارجی جذب کرده‌ایم که یکی از آنها آمادگی لازم را برای بازی ندارد و دیگری هم مصدومیت جزئی دارد. پیام صادقیان هم شرایط مناسب برای بازی کردن را پیدا نکرده بود. در مورد بازیکن نیجریه‌ای هم قبلاً هم گفتم در رابطه با جذب وی هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.