به گزارش افکارنیوز،

عبدالله ویسی، در خصوص قبول هدایت تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: شاهین پتانسیل خوبی دارد، من روز دوشنبه در تمرین این تیم حاضر شدم و دیدم که می‌توان کارهای بزرگی انجام داد. هدف باشگاه صعود به لیگ برتر است، طبیعتا هدف من هم این است که تیم به لیگ برتر صعود کند. شاهین در رده سوم جدول قرار دارد و اگر به لیگ برتر صعود نکنیم، یعنی من کاری انجام نداده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در پاسخ به این پرسش که آیا قرار نیست مشکلات مالی بازیکنان برطرف شود تاکید کرد: باشگاه 40 درصد به بازیکنان پول داده و این در لیگ دسته اول کم نیست. شاید برخی تیم‌ها 50 یا 60 درصد پول داده باشند اما 40 درصد هم کم نیست و بازیکنان باید منطقی فکر کنند. باشگاه در تلاش است تا باز هم به بازیکنان پول تزریق کند و انشالله این اتفاق رخ خواهد داد.

ویسی در قسمت دیگری از حرف‌هایش با اشاره به بحث انتخاب جانشین کی‌روش و اینکه مربی ایرانی بهتر است یا خارجی، گفت: خیلی‌ها می‌گویند جانشین کی‌روش یا باید در حد این مربی باشد یا اینکه مربی بزرگتری بیاوریم ولی سوال من این است که چرا نباید به مربی ایرانی فکر و از نیروهای خودمان استفاده کنیم؟ در فوتبال خودمان شخصیت‌های ممتازی داریم که در دنیا و آسیا شناخته‌شده هستند و چه ایرادی دارد که به مربی ایرانی هم 8 سال مثل کی‌روش زمان بدهیم و امکانات هم در اختیارش بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب سال 97 را سال حمایت از کالای ایرانی نامیدند و چرا در این سال نباید از مربیان ایرانی استفاده کنیم؟ در این سال تعداد مربیان خارجی بیشتر شد و این اتفاق در لیگ دسته‌اول هم بیشتر شده است. ما باید به مربیان ایرانی هم زمان و فرصت بدهیم و آنها با هزینه کمتر و انگیزه بالا می‌توانند خودشان را نشان دهند. الان اگر بخواهیم مربی خارجی بیاوریم باز هم باید هزینه سنگینی انجام دهیم و این در حالی است که شرایط اقتصادی کشور حساس است، ما چرا باید در چنین وضعیتی مربی خارجی بیاوریم؟ طبق فرمایش رهبر انقلاب، باید از نیروی‌های ایرانی بهترین استفاده را ببریم.