به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال استقلال در حالی برای دیدار مقابل پیکان در هفته شانزدهم لیگ برتر آماده می شود که دیدار دو تیم در هفته نخست این مسابقات با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود.

استقلال در هفته اول این رقابتها با ترکیب: رحمتی، غفوری، حیدری، منتظری، دانشگر، زکی پور، اسماعیلی، فرشید باقری، کریمی، بابایی و روح الله باقری به دیدار پیکان رفت. اللهیار صیادمنش، رضا آذری و فرشاد محمدی مهر هم نفراتی بودند که بعنوان بازیکن جانشین به میدان رفتند.

حال و با گذشت ۱۵ هفته فوتبالی از این دیدار، آبی پوشان بار دیگر باید پیکان را دیدار کنند با این تفاوت که قطعا چهره آنها نسبت به این بازی تاحدودی تغییر خواهد کرد. 

نسبت به این ترکیب، آبی ها قطعا علی کریمی را به دلیل مصدمیت در اختیار نخواهند داشت و به نظر نمی رسد نفراتی مثل خسرو حیدری و سجاد بابایی هم شانس زیادی برای حضور در ترکیب ثابت داشته باشند.

ثابت ترین بازیکن شفر در قلب خط دفاعی روزبه چشمی است که دیدار رفت دو تیم را از دست داده بود و احتمالا زوج چشمی با منتظری یا دانشگر، تشکیل دهنده قلب خط دفاعی آبی ها هستند.

از بازیکنان جدید استقلال احتمال حضور امید نورافکن و داریوش شجاعیان در ترکیب اصلی بیشتر از دیگران است و بعید است شفر از دیگر بازیکنان جدیدش مثل ایسما، پاتوسی، منشا و محسن کریمی در ترکیب ثابت استفاده کند. 

مهدی رحمتی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی از جمله بازیکنانی هستند که در بازی رفت حضور داشتند و احتمال حضورشان در ترکیب ثابت این بازی هم وجود دارد.