به گزارش افکارنیوز،

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پیکان در چارچوب رقابت های لیگ برتر امروز پنجشنبه از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه شهر قدس آغاز می شود.

تیم فوتبال استقلال ؛

سرمربی: وینفرد شفر

تیم فوتبال استقلال در اولین دیدار نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر با سرمربیگری وینفرد شفر به مصاف تیم پیکان می‌رود.

استقلالی ها تا قبل از آغاز نیم فصل دوم موفق شدند رده پنجم رقابت های لیگ برتر را از آن خود کنند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال تا به اینجای رقابت‌ها توانستند ۶ برد، ۷ مساوی، ۲ باخت، ۱۸ گل زده، ۶ گل خورده را با ۲۵ امتیاز در کارنامه به ثبت برسانند.

شاگردان شفر برای ارتقا به بالای جدول بدون شک به کسب ۳ امتیاز برابر پیکان نیاز دارند و البته وینفرد شفر در بازی برابر پیکان از داشتن برخی بازیکنانش محروم است.

علی کریمی و طارق همام به طور قطع در بازی برابر پیکان حاضر نخواهد بود و الهیار صیادمنش نیز به دلیل محرومیت آبی‌ها را همراهی نمی‌کند.

محسن کریمی و خسرو حیدری هم به دلیل آسیب دیدگی حضورشان مقابل پیکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تیم فوتبال پیکان؛

سرمربی: حسین فرکی

تیم فوتبال پیکان تا به اینجای رقابت‌ها موفق شده رده دوازدهم جدول را بدست آورد و این تیم قرار است در نیم فصل دوم با هدایت حسین فرکی بازی‌ها را پشت سر بگذارد.

بازیکنان تیم فوتبال پیکان موفق شدند تا به اینجای رقابت‌ها ۴ برد، ۴ مساوی، ۷ باخت، ۱۵ گل زده و ۱۶ گل خورده را در کارنامه ثبت کنند.

پیکانی ها همچنین در ۱۵ بازی گذشته در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر توانستند ۱۶ امتیاز را از آن خود کنند.

جابر انصاری بازیکن جدید تیم فوتبال پیکان به دلیل پارگی رباط غایب قطعی در بازی با استقلال خواهد بود و او نمی‌تواند برابر تیم سابقش به میدان برود.

حسین فرکی اولین حضورش روی نیمکت پیکان تجربه می‌کند و بدون شک این مربی برای اثبات جایگاه خود به برد برابر آبی پوشان نیاز دارد.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پیکان فردا ساعت ۱۵:۴۵ در ورزشگاه شهر قدس برگزار می‌شود.

تیم‌های استقلال و پیکان تاکنون ۲۷ بار به مصاف هم رفته‌اند و ۱۴ بار استقلال پیروز شده و ۷ بازی هم با تساوی به پایان رسیده است.