به گزارش افکارنیوز،

کادر فنی تیم فوتبال پیکان در اواخر نیمه اول به شدت به داور اعتراض کردند. در دقیقه 44 مسابقه مهاجم تیم فوتبال پیکان در محوطه جریمه سرنگون شد که سیدوحید کاظمی این صحنه را خطا تشخیص نداد بعد از این اتفاق مجید صالح و حسین فرکی به شدت به تصمیم داور مسابقه اعتراض کرده و معتقد بودند این صحنه پنالتی است.

مهاجم پیکان هم در حالی که روی زمین افتاده بود از از درد به خود می‌پیچید اما در کمال تعجب بازیکنان دو تیم مشغول بازی بودند. 

* بعد از اعتراضات شدید داور بازی به سمت مهاجم پیکان رفت تا شرایط جسمانی وی را جویا شود اما بازیکنان استقلال و پیکان در وسط زمین مشغول بازی بودند. همین موضوع باعث شد تا آنها با یکدیگر درگیر شوند و برای دقایقی بازی تحت تأثیر این اتفاقات قرار بگیرد. 

* در بین دو نیمه شفر از گادوین منشا، ایسما و رضا آذری خواست تا بدن‌های خود را گرم کند. منشا به محض ورودش به زمین با تشویق بازیکنان روبه‌رو شد. 

* سامان نریمان جهان از تیم فوتبال پیکان در بین دو نیمه مشغول گرم کردن بود. 

* هنگامی که نیمه اول به پایان رسید و اعضای دو تیم مشغول رفتن به داخل زمین بودند تماشاگران استقلال فرهاد مجیدی را تشویق کردند.

* مرتضی تبریزی با زدن گل استقلال در این مسابقه موفق شد دومین گلش را برای آبی‌پوشان در این فصل به ثمر برساند این بازیکن در دیدار با تراکتورسازی در نیم فصل اول گلزنی کرده بود. 

** محمود شیعی مدیر عامل پیکان در جایگاه ویژه حضور دارد.

دیدار دو تیم در پایان نیمه اول با تک گل مرتضی تبریزی به پایان رسید.