به گزارش افکارنیوز،

یکی از موانع بزرگ بازگشت ژوزه مورینیو به رئال مادرید، اختلافات قدیمی و ریشه دار او با سرخیو راموس، کاپیتان و مدافع ۳۲ ساله و متعصب این تیم است. این اختلافات از فصل پایانی حضور سرمربی پرتغالی در برنابئو کلید خورد و حالا راموس یکی از مخالفان بازگشتمورینیو به نیمکت این تیم است.

اما امروز کالچو مرکاتو مدعی شد با توجه به درگیری بعد از بازی با آژاکس با فلورنتینو پرز و همچنین احتمال بازگشت مورینیو، احتمال دارد سرخیو راموس در فصل تابستان امسال به یوونتوس ملحق شده و در سری آ به میدان برود.

با توجه به افزایش سن مثلث جورجو کیه لینی، لئوناردو بونوچی و آندره بارزالی، بیانکونری به دنبال جذب یک مدافع میانی باتجربه و در کلاس بالای جهانی بوده و راموس بهترین گزینه ممکن برای تقویت این پست خواهد بود.

قرارداد فعلی راموس در سال ۲۰۲۰ با رئال مادرید به پایان خواهد رسید و با توجه به درگیری ایجاد شده بعد از دیدار مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان و جنگ لفظی با فلورنتینو پرز، احتمال جدایی او افزایش یافته است.

معمولاً رئال مادرید در سالهای اخیر کمتر اجازه داده بازیکنان با سابقه این تیم از جمله رائول وایکر کاسیاس و برخی دیگر در لباس سفید از میادین خداحافظی کنند و ممکن است این رویه شامل سرخیو راموس نیز شده و وی نیز مجبور به ترک سانتیاگو برنابئو در اواخر دوران ورزشی خود باشد.