به گزارش افکارنیوز،

قاسم حدادی فر کاپیتان تیم ذوب آهن در کنفرانس خبری پیش از دیدار با النصر عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: به خوبی می دانیم چه بازی مهمی پیشرو داریم, یک بازی سخت مقابل یک تیم خوب از عربستان سعودی.

وی ادامه داد: تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. خوشحالیم که برای چهارمین دوره پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم. در دیدار مقابل النصر قدرتمند ظاهر خواهیم شد و می خواهیم نماینده شایسته برای فوتبال ایران و اصفهان باشیم.

حدادی فر افزود: بازیکنان جوان خوبی به ما اضافه شدند که کیفیت بالایی از خودشان نشان دادند و می توانند به ما کمک کنند. بازیکنان باید بدانند در چه سطحی از فوتبال بازی می کنند, بهترین تیم های آسیا در این رقابتها حضور دارند و باید بازیکنان بهترین عملکرد خودشان خودشان را داشته باشند.

بازیکنان ذوب آهن تصریح کرد: کادرفنی, تیم النصر را به خوبی آنالیز کرده و ما باید در زمین وظایف خود را به خوبی انجام دهیم تا بتوانیم با نتیجه خوبی از زمین خارج شویم. در بازی با الزورا حاکم مطلق زمین بودیم و مالکیت و موقعیت های زیادی خلق کردیم اما موفق به گلزنی نشدیم و باید در دیدار فدا به فکر جبران این دو امتیاز از دست رفته باشیم.تیم النصر تیم قدرتمندی است و ما باید مقابل این تیم جنگنده حاضر شویم.