به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹:۱۵ سه‌شنبه میهمان تیم السد قطر است مسابقه‌ای که سایت AFC آن را یادآور دیدار نیمه‌نهایی فصل قبل لیگ قهرمانان نامید. السد با حضور ژاوی و گابی و تمام ستاره‌های میلیون دلاری خود فصل گذشته مغلوب شاگردان برانکو شدند. این مرتبه تیم قطری برای جبران باخت می‌آید و پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان فصل گذشته مقابل تیم قدرتمند السد قرار می‌گیرد. 

سرخپوشان شروع خوبی در لیگ قهرمانان نداشتند و دو امتیاز حساس را در خانه مقابل پاختاکور از دست دادند. پرسپولیس هنوز در این فصل به هماهنگی کامل نرسیده است با این حال هواداران این تیم انتظار دارند مقابل السد بازنده نباشند. مهدی ترابی  که گفته می‌شد مصدوم است، ظاهرا می‌تواند تیمش را مقابل السد همراهی کند. به هر حال بازی روی زمین چمن ایده‌آل فرصت خوبی برای سرخپوشان ایرانی خواهد بود تا توانایی‌های تاکتیکی‌شان را به رخ بکشند. 

سه‌شنبه یکبار دیگر هواداران پرسپولیس و فوتبال ایران منتظرند تا معجزه اراده و توانایی جوانان ایرانی را مقابل ستاره‌های میلیون دلاری ببیند. پرسپولیس در لیگ برتر صدرنشین مسابقات است و دوست ندارد در آخرین مسابقه‌ آسیایی خود در سال ۹۷ امتیاز از دست بدهد هرچند مساوی گرفتن در خانه السد هم نتیجه بدی نیست. دو تیم یکدیگر را به خوبی می‌شناسند و تیمی که در زمین تاکتیک‌های مربی خود را به خوبی اجرا کنند موفق خواهند شد. مدیران السد این همه هزینه نکرده‌اند که در قعر جدول جا خوش کنند! با این حال پرسپولیسی‌ها به عشق هوادارانشان به میدان می روند و تلاش می‌کنند دست پر از دوحه به تهران برگردند.

گروه D

۱-الاهلی عربستان ۳ امتیاز

۲- پاختاکور ازبکستان یک امتیاز

۳- پرسپولیس ایران یک امتیاز

۴- السد قطر بدون امتیاز