به گزارش افکارنیوز،

مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال امروز در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار شد و در پایان علیرضا پاکدل با کسب ۲۳ رأی برای ۴ سال آینده به عنوان رئیس فدراسیون هندبال انتخاب شد.

در پایان این مجمع انتخابی، علیرضا پاکدل رئیس جدید فدراسیون هندبال گفت: ما کارهای زیادی داریم و تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی به اهدافمان برسیم.

وی در واکنش به این سوال که یکی از اعضاء پیشنهاد مالی می‌داد و با کارت هدیه به دنبال اهدافش بود، آیا این موضوع شما را اذیت نکرد؟ گفت: این مسائل، مسائل زیبنده ورزش نیست. خانواده هندبال فهیم هستند و دیدیم با بررسی و عملکرد آگاه آمدند و در انتخابات شرکت کردند. این چنین چیزی روی خانواده هندبال اثر نمی‌گذارد، من در جزئیات کار قرار ندارم اما این قضیه را خوب نمی‌دانم، انشاالله دیگر شاهد چنین موضوعاتی در ورزش نباشیم.

پاکدل در واکنش به این سوال که شائبه گم شدن ۴۴ هزار دلار در فدراسیون گفت: من در جریان این قضیه نیستم و این موضوع نیاز به بررسی دارد. اجازه دهید در فدراسیون حاضر شوم و مسائل مالی را بررسی کنم. قطعاً هزینه‌ها که صرف شده مدارک وجود خواهد داشت در غیر این صورت مراجع ذی‌صلاح ورود خواهند کرد. من باید در فدراسیون حضور پیدا کنم تا در مورد این موضوع بررسی کنم. ما قطعاً مشکلات مالی در فدراسیون خواهیم داشت به خاطر شرایط اقتصادی در فدراسیون هندبال مشکلات مالی وجود خواهد داشت. قطعاً به کمک مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نیاز داریم ضمن اینکه ما هم برای مهیا کردن شرایط مالی تمام تلاشمان را می‌کنیم.

وی در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: چون دوربین‌های تلویزیونی به هندبال ورود نکردند و ما پخش زنده نداشتیم مظلوم واقع شدیم و مشکلات مالی داریم.