به گزارش افکارنیوز،

منوچهر پورحسن، سرپرست سازمان لیگ والیبال هفته گذشته اعلام کرد که روز شنبه 25 اسفند ماه دیدار رده‌بندی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور بین تیم‌های کاله و پیام خراسان در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد تا تکلیف تیم سوم مشخص شود.
امروز نامه‌نگاری‌های باشگاه‌های پیام مشهد و کاله برای عدم حضور در دیدار رده‌بندی لیگ برتر والیبال امسال سرانجام به نتیجه رسید و فدراسیون‌نشینان به عدم برگزاری این بازی رضایت دادند و عنوان سوم مشترک به کاله و پیام رسید.
این دو باشگاه با ارسال نامه‌های جداگانه به فدراسیون والیبال اعلام کردند که انگیزه‌ای برای برگزاری بازی رده‌بندی ندارند؛ ضمن اینکه از نظر اقتصادی هم برایشان به صرفه نیست که دوباره به تهران سفر کنند. همچنین امکان دارد بازیکنانی که از این تیم‌ها به تیم ملی دعوت شده‌اند مصدوم شوند.
بر این اساس منوچهر پورحسن با وجود مخالف شخصی‌اش با این موضوع تصمیم‌گیری را به افشین داوری، سرپرست فدراسیون واگذار کرد که داوری هم اعلام کرد بهتر است عنوان سوم مشترک به این دو تیم تعلق بگیرد.
منوچهر پورحسن، سرپرست سازمان لیگ با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: متاسفانه کسب عنوان سومی به تنهایی هیچ انگیزه‌ای برای تیم‌ها ندارد. اگر جوایز نقدی برای تیم‌ها در نظر گرفته می‌شد امکان داشت که شرایط تغییر می‌کرد. اگر سال آینده در خدمت والیبال باشیم از ابتدا به گونه‌ای تصمیم‌گیری می‌کنیم که کار به اینجا کشیده نشود.