به گزارش افکارنیوز،

بهتاش فریبا درباره تساوی تیم‌های استقلال و العین گفت: در مصاحبه‌های قبلی خود گفته بودم که بازی با العین سخت است و این تیم از بازیکنان باتجربه‌ای بهره می‌برد. البته آنها مثل استقلال دو، سه بازیکن خوب خود را در اختیار نداشتند اما بازهم با این وجود تیم کاملی را در اختیار داشتند. استراتژی شفر برای این بازی خوب بود. استراتژی سرمربی المانی استقلال ابتدا کنترل بازی در نیمه اول و استفاده از ضد حملات بود و در نیمه دوم فشار بیشتر به تیم حریف.

وی ادامه داد: به غیر از تعویض غفوری که اجباری بود، فرامین تاکتیکی او را بازیکنان در زمین خوب اجرا کردند چون دیدید که آبی‌پوشان چه موقعیت‌های گلزنی داشتند به طوریکه 2 موقعیت خوب گلزنی را فرشید اسماعیلی، یک فرصت را فرشید باقری و یک موقعیت خوب گلزنی را هم منشا از دست داد. در مجموع بازیکنان استقلال در زدن ضربات آخر برای گلزنی بی‌دقت و کم گذشت بودند واگرنه می‌شد به جای کسب مساوی این تیم را در ورزشگاه آزادی شکست داد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال درباره شانس صعود استقلال از گروه خود تاکید کرد: ما باید العین را با وجود شایستگی که در بازی داشتیم می‌بردیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد و با توجه به برد الهلال مقابل الدحیل شرایط برای صعود کمی سخت شده است. استقلال برای بالا بردن شانس صعود خود از گروه  باید از بازی با الهلال امتیاز بگیرد و الدحیل را هم با حمیات هواداران در ورزشگاه آزادی شکست دهد.