به گزارش افکارنیوز،

محسن ربیع‌خواه که یکی از بازیکنان فعال و مورد اعتماد برانکو در فصول گذشته بوده مدتی است با بدشانسی مواجه شده. هافبک دفاعی پرسپولیس پس از رهایی از بند مصدومیت همراه کاروان سرخپوشان راهی امارات شد، در حالی که معلوم نیست فرصت بازی به او برسد یا نه! با این وجود برانکو هنوز روی محسن ربیع‌خواه حساب ویژه‌ای باز کرده که در صورت مصدومیت یا نرسیدن یکی از بازیکنان فیکس خود از او در ترکیب پرسپولیس برابر الاهلی استفاده کند. شنیدن تازه‌ترین حرف‌های محسن ربیع‌خواه در آستانه دیدار حساس با نماینده عربستان خالی از لطف نیست.

* محسن بالاخره از بند مصدومیت رها شدی. درست است؟

متأسفانه مدتی می‌شود بدشانسی گریبان من را گرفته است. البته ذات فوتبال حرفه‌ای همین است. بالا و پایین دارد و ممکن است یک روز در اوج باشی و روزی دیگر با آسیب‌دیدگی روبه‌رو شوی. ما که راضی هستیم به رضای خدا.

* ولی در دو فصل گذشته انگولو کانته برانکو محسوب می‌شدی؟

ببینید من افتخار می‌کنم پیراهن پرسپولیس را می‌پوشم. دیروز، دیروز بود و امروز هم امروز. باید تلاش کنم به شرایط خوب گذشته برسم. آقای برانکو هم به عنوان سرمربی همیشه به من لطف داشته است.

* فکر می‌کنی در دیدار با الاهلی عربستان به تو فرصت بازی برسد؟

بازی کردن یا نکردن محسن ربیع‌خواه خیلی مهم نیست. آنچه اهمیت دارد موفقیت و پیروزی پرسپولیس است. من به عنوان یک سرباز در خدمت پرسپولیس هستم.

* فکر می‌کنی نتیجه بازی با الاهلی عربستان چه شود؟

قطعاً بازی راحتی نیست. به هر حال باید در یک کشور دیگر به میدان برویم و همین می‌تواند مشکل‌ساز شود. اگر در استادیوم آزادی بازی می‌کردیم شرایط خیلی فرق می‌کرد، اما به هر حال این تصمیمی است غیرفوتبالی که گرفته شده و باید با حداکثر انرژی مقابل حریف حاضر شویم.

* با سیدجلال حسینی که حرف می‌زدیم مشابه همین صحبت را داشت با این تفاوت که مدعی بود بازی کردن در امارات به عنوان کشور ثالث به مراتب بهتر از عمان است. با این حرف موافقی؟

صددرصد. به هرحال ایرانیان زیادی در امارات زندگی می‌کنند که می‌توانند به ورزشگاه آمده و از پرسپولیس حمایت کنند در حالی که در عمان واقعاً جو به نفع نمایندگان عربستان بود.

* با همه این تفاسیر نتیجه بازی با الاهلی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

ما برای کسب برد و حداکثر امتیاز این دیدار به امارات می‌رویم.

* آیا این عزم و انگیزه را نزد همبازیانت می‌بینی؟

واقعاً بچه‌های ما انگیزه دارند به‌خصوص که دو بازی قبلی خودمان در شهرآورد و مقابل پیکان را با برد پشت سر گذاشتیم و بنابراین از لحاظ روحی و روانی در شرایط مطلوبی به سر می‌بریم.

* شانس کدام‌یک از همبازیانت برای گلزنی مقابل الاهلی بیشتر است؟

فکر می‌کنم ترابی یا علیپور گل بزنند.