به گزارش افکارنیوز،

 یحیی گل‌محمدی بعد از برتری 3 بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران گفت:  بازی زیبایی را از تیم‌مان شاهد بودیم. گرفتن 3 امتیاز هدف اصلی‌مان بود و هر دو نیمه را خیلی خوب شروع کردیم. با سرعت بالا  ایجاد موقعیت کردیم و بعد از اینکه حریف برای جبران گل جلو کشید کارمان برای زدن گل‌های بعدی راحت شد.

وی افزود: بازیکنان ما در این بازی زحمت زیادی کشیدند تا حدی که در رختکن اکثرشان خون آلود بودند. به خاطر زحماتشان از تک تک شاگردانم ممنون هستم. امیدوارم در بازی‌های آینده هم به همین شکل بتوانیم امتیازات لازم را بگیریم.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند سهمیه حضور در لیگ قهرمانان را بدست بیاورد یا نه گفت: در این مورد همه چیز دست خودمان است. ما با دو رقیب اصلی‌مان در مشهد بازی داریم که واقعا تیم‌های سرسختی هستند و هزینه زیادی کرده‌اند تا در لیگ موفق باشند. آنها از لحاظ امکانات و هزینه با ما قابل مقایسه نیستند اما بازیکنان ما هم نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا بتوانیم سهمیه آسیا را بگیریم. متاسفانه در این بازی حسین مرادمند کارت زرد گرفت و دیدار بعدی را از دست داد که نمی‌تواند خبر خوبی برای ما باشد.

گل‌محمدی با اشاره  به اینکه تیمش بازی سختی را مقابل نساجی مازندران پیش رو دارد، افزود: بازی با نساجی یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما به خاطر شرایط خاص آنجا است. امیدوارم در قائمشهر یک بازی در شان تیم‌مان انجام دهیم و 3 امتیاز حساس آن را بگیریم.

وی در مورد قضاوت داور مسابقه عنوان کرد: داوری در مجموع بد نبود. صحنه‌هایی هم که در بازی اتفاق افتاد در فوتبال طبیعی است. فکر می‌کنم کرمانشاهی و تیمش امروز یک روز خوب را پشت‌ سر گذاشتند.

گل‌محمدی که تصور می‌کرد نتیجه دیدار سپاهان و استقلال مساوی به پایان رسیده و خبر نداشت در حین صحبت‌های او پاتوسی برای آبی‌پوشان گلزنی کرده است، در واکنش به این خبر گفت: نتیجه مساوی این بازی خیلی به نفع ما بود. در هر صورت سرنوشت‌مان دست خودمان است چون با هر دو تیم در مشهد بازی داریم.