به گزارش افکارنیوز،

علیرضا امامی فر هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که در این فصل به عنوان مربی در کنار سپیدرود رشت فعالیت می‌کرد، در مورد برتری سرخپوشان برابر سایپا گفت: «پرسپولیس سه فصلی می‌شود که راه خودش را پیدا کرده و در هر بازی، فقط به هدف کسب پیروزی و موفقیت به میدان می‌رود. این همان روح پیروزی است که برانکو به کالبد تیم دمید. برانکو برای رسیدن پرسپولیس به این جایگاه، زحمات زیادی کشیده و امیدوارم با کسب سومین قهرمانی پیاپی بتواند پاداش فعالیت هایش در این باشگاه را به دست بیاورد.»
امامی فر اضافه کرد: «در فصل بسیار سختی که سپری می‌کنیم، فاصله گرفتن از مدعیان آن هم به این شکل، فقط از تیم پرقدرت و پرمهره‌ای مثل پرسپولیس برمی آمد. پرسپولیس کمترین نقطه ضعف را دارد و می‌بینید وقتی حتی نتیجه را از رقیبش عقب می‌افتد، با تلاش زیاد و حرفه‌ای گری به شرایط مسابقه برمی گردد و بازی را می‌برد. سایپا تیم بسیار خوب و قدرتمندی است، ولی پرسپولیس آن قدر خوب بازی کرد که حریف را کنترل کرد و در نهایت توانست به خواسته خود برسد. فقط تیم‌های حرفه‌ای می‌توانند در این شرایط قرار بگیرند.»
این پیشکسوت در نهایت گفت: «این برای اولین بار در تمام ادوار لیگ برتر است که شاهد وجود ۵ مدعی قهرمانی به صورت همزمان در بالای جدول بودیم، اما در نهایت، پرسپولیس توانست با تیم دوم یعنی تراکتورسازی ۵ امتیاز و با تیم‌های استقلال و سپاهان، ۷ امتیاز اختلاف به وجود بیاورد. این فاصله البته چندان نمی‌تواند محکم باشد، ولی قطعا قدرت پرسپولیس را نشان می‌دهد. پرسپولیس تیمی نیست که لیگ را رها کند و با قدرت و انگیزه‌های بیشتری به بازی‌ها برمی گردد تا در این ۵ بازی باقی مانده نیز، امتیازات بیشتری بگیرد و خیال همه را راحت کند. این پیروزی‌ها و قهرمانی ها، برای همیشه در ذهن مردم ایران و هواداران پرسپولیس می‌ماند.»