به گزارش افکارنیوز،

سجاد شهباززاده پس از پیروزی پرگل سپاهان مقابل سایپا و در خصوص بازی با پرسپولیس در هفته آینده گفت: طبیعتا بازی سختی است، ولی ما هم تیم قدرتمندی هستیم و امیدواریم عملکرد خیلی خوبی مقابل پرسپولیس داشته باشیم. ما در بازی‌های اخیر خوب بازی می‌کردیم، اما موقعیت‌ها را با بدشانسی یا بی‌دقتی از دست می‌دادیم. خدا را شکر در این بازی این اتفاق نیفتاد و اکثر توپ‌ها تبدیل به گل شد. 

وی در ادامه گفت: تیم ما روند خوبی داشت اما بدشانس بودیم، با این حال هنوز هم دیر نشده و تلاش می‌کنیم سه امتیازهای باقی مانده را بگیریم. 

مهاجم سایپا در پاسخ به این سؤال که آیا در این بازی مدافعان حریف خوب کار نکردند یا مهاجمان سپاهان خیلی عالی بودند، گفت: ما خیلی خوب بازی کردیم، دفاع سایپا بازیکنان خوبی دارد، اما ما توانستیم نمایش خوبی را به اجرا بگذاریم. 

شهباززاده در خصوص گلزنی تیم سابقش گفت: برای سایپا همیشه احترام قائلم و خاطرات خوبی از این تیم دارم، اما فوتبال همین است و سعی کردم تلاش کنم تا تیم خودم برنده باشد. 

وی در مورد اینکه چقدر به قهرمانی امیدوار هستند، گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم، همه تمرکز ما این است که 3 امتیاز مقابل پرسپولیس را بگیریم، در مقطعی نیستیم که بازی بی‌اهمیت داشته باشیم، تک تک بازی‌ها برای ما مهم است و بازی امروز هم همینطور.