به گزارش افکارنیوز،

روزبه چشمی بعد از تساوی استقلال و نفت آبادان گفت: واقعا نمی‌دانم در مورد داوری چه بگویم، چند بار در مورد داور حرف زدیم ولی همه به من گفتند چرا به داوری اعتراض می‌کنی، ولی اینجا همه نتیجه‌اش را دیدیم. گل سالم ما را بدون شک اشتباه اعلام کردند. توپ داخل زمین بود و داور در یک قدمی توپ خم شده اما صحنه را ندیده است. پس داور را برای چه آنجا گذاشتند؟

روزبه چشمی افزود: داور ۲-۳ صحنه آفساید واضح را نگرفت. یک سال است این حرف ها را می‌زنیم، اگر یکی از داوری ها به نفع ما بود همه شلوغ می‌کردند و  می‌گفتند داوری‌ها به سود استقلال است. اگر خود داور این صحنه گل ما را دید و گفت اوت شده است من دیگر در مورد فوتبال حرفی نمی‌زنم.

چشمی در خصوص اینکه امروز شایعه شده او راهی کشور قطر می‌شود گفت: فکر می‌کنم این خبر امروز منتشر شد، خیلی جالب است یک سایت روز بازی این خبر را زده است! فکر می‌کنم می‌خواهند برای من حاشیه درست کنند، هم من که اینجا بوده ام و هم مدیر برنامه‌ام از این موضوع خبر ندارند و او خودش این خبر را تکذیب کرده است. من روزی که به استقلال آمدم با قلبم آمدم و اگر بخواهم حرفی بزنم خودم زبان دارم و حرفم را می‌زنم و امیدوارم دیگر از این حاشیه‌ها درست نکنند.