به گزارش افکارنیوز،

«میرسلاو بلاژویچ» سرمربی اسبق تیم ملی کرواسی و ایران دقایقی قبل در گفت و گو اختصاصی با ایرنا ضمن تمجید از عملکرد برانکو و پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد اگر روزی او تصمیم گیرنده نهایی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی کرواسی باشد، برانکو ایوانکوویچ تنها گزینه او خواهد بود.

برانکو ایوانکوویچ نیز روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص اظهارات بلاژویچ در خصوص خود، گفت: او همیشه برای من یک مربی بزرگ و الگو بوده است.

وی ادامه داد: از اینکه افتخار دستیاری یکی از بزرگترین مربیان تاریخ فوتبال را داشتم، بسیار خوشحالم و امیدوارم همیشه او را در کنار خود داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: زمانی که او سرمربی و من مربی تیم ملی کرواسی بودیم، با هم روز های بسیار شاد و رضایت بخشی را برای مردم کرواسی در تیم ملی ایجاد و ملت خودمان را شاد کردیم.

وی تصریح کرد: باعث افتخار است که من و زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی از بهترین شاگردان بلاژویچ بودیم و هردو از کار کردن با او درس های زیادی آموختیم.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 18 و 30 دقیقه روز شنبه 19 آبان ماه جاری در دیدار برگشت لیگ قهرمانان آسیا میزبان کاشیما آنتلرز ژاپن در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

تیم پرسپولیس در دیدار رفت با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کاشیما شد.

با این حال بلاژویچ درباره این دیدار گفت: برای دوست عزیزم برانکو و پرسپولیس بزرگ در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم و ایمان دارم برانکو و یارانش می توانند به قهرمانی آسیا برسند.