به گزارش افکارنیوز،

سیدجلال حسینی در یک دهه اخیر بی تردید بهترین مدافع میانی فوتبال ایران بوده که در تیم های پرسپولیس، نفت تهران و سپاهان نقش خود را ایفا کرده و حالا پرافتخارترین فوتبالیست شاغل در لیگ ایران نیز به حساب می آید. او که در 35 سالگی همچنان مهره اصلی خط دفاع پرسپولیس به شمار می رود و بازوبند کاپیتانی این تیم را هم در اختیار دارد، در دو بازی اخیر دچار لغزش شده و باوجود نمایش بسیار خوب، روی دو گل خورده پرسپولیس تاثیر داشته است.

در دیدار با پاختاکور سیدجلال عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داد و باوجود اشتباهات مختلف دیگر بازیکنان، مانع از باز شدن دروازه علیرضا بیرانوند شد. ایستادگی او در برابر ماشاریپوف جوان ستودنی بود اما در آخرین دقایق شوت سرگییف به پای حسینی برخورد کرد و وارد دروازه شد تا پرسپولیس با همین یک گل بازی را ببازد.

اتفاقی که در آخرین دقایق بازی با پاختاکور رخ داد، این بار در ورزشگاه آزادی و مقابل ماشین سازی رقم خورد. در این دیدار سیدجلال با بدشانسی توپ ارسالی به سمت دروازه پرسپولیس را نتوانست دفع کند و همین ناکامی کافی بود تا مهاجم بریتانیایی ماشین سازی دروازه پرسپولیس را فرو بریزد.

حالا حسینی امیدوار است به فرم بی نقص قبلی اش بازگردد و در جم، جام را بالای سر ببرد. البته او با این سن و سال و این تعداد بازی در یک فصل، کیفیت بالای خود را نشان داده و طبیعی است که در چنین شرایطی دست به چنین اشتباهاتی نیز بزند.