به گزارش افکارنیوز،

روح‌الله سیف‌اللهی در مورد تساوی یک - یک تیم‌های فوتبال پارس جنوبی جم و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر، اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی در تبریز داریم. از طرفی آنها دنبال کسب سهمیه بودند و با تمام قوا بازی کردند. خیلی‌ها فکر می‌کردند ما به دلیل ثباتی که در جدول رده بندی داریم، در این بازی انگیزه نخواهیم داشت ولی برای دل خودمان با تمام وجود بازی کردیم چون می‌خواستیم عدالت رعایت شود و حق به حقدار برسد. شاید اگر خوش شانس بودیم برنده از زمین خارج می‌شدیم.

وی به بازی بعدی و حساس تیمش با پرسپولیس اشاره کرد و گفت: سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارم و همه می‌دانند من به این تیم علاقمند هستم ولی در حال حاضر بازیکن پارس جنوبی هستم و هیچ ‌وقت برای تیمم کم نمی‌گذارم.

بازیکن تیم پارس جنوبی جم تصریح کرد: با این که ما در فصل جاری پول نگرفتیم و مشکلات مالی خیلی اذیت‌مان کرد، ولی برای شرافت خود بازی کردیم و سرمان بالا است. آبروی ما اهمیت زیادی دارد و بدون شک روز پنجشنبه نه تنها من بلکه همه بازیکنان بهترین بازی خود را انجام می‌دهیم.

سیف‌اللهی در مورد برخی شایعات در بازی رفت با تیم پرسپولیس و بوسیدن مچ‌بند قرمز رنگ تصریح کرد: نیازی نیست توضیخی در این مورد بدهم ولی همین‌قدر بدانید که من اگر می‌خواستم در بازی رفت کم کاری کنم هرگز پنالتی نمی‌زدم ولی در همان بازی با این که از ابتدا در میدان حضور نداشتم به خاطر تعهدی که به تیم پارس جنوبی داشتم، گل زدم. از طرفی به خاطر علاقه‌ای که به پرسپولیس داشتم خوشحالی نکردم و اگر باز هم به این تیم گل بزنم هرگز خوشحالی نخواهم کرد.