به گزارش افکارنیوز،

فرهاد مجیدی در پیامی اینستاگرامی از عزم راسخ خود برای به خرج دادان تمام تلاشش جهت موفقیت استقلال خبر داد و اکنون نیز در سکوت و آرامش منتظر مشخص شدن تکلیف استقلال و سرمربی این تیم برای فصل آینده است.

در چند روز گذشته شایعات فراوانی دربارۀ انتخاب سرمربی آیندۀ استقلال به گوش رسیده است اما نکتۀ جالب در این میان واکنش فرهاد مجیدی است که هیچ صحبتی با رسانه‌ها انجام نمی‌دهد و فقط منتظر تصمیم نهایی مسئولان باشگاه است تا راه خود را جهت رساندن استقلال به ساحل آرامش آغاز کند.

فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی

چندی پیش مدیران استقلال از دست باز مجیدی برای لیست بازیکنان مدنظر خود در نقل‌وانتقالات تابستانی خبر دادند و اینکه تیم را برای فصل آینده مجیدی خواهد بست اما در این مدت به جز اعلام فسخ قرارداد با همام، ایسما و منشا و پیوستن صیادمنش به فنرباغچه هیچ اتفاق خاص دیگری رخ نداده و بازیکن جدیدی به جمع آبی‌پوشان اضافه نشده است.

امروز هم امیرحسین فتحی تمامی شایعات را پایان داد و عنوان داشت که هیچ لیستی از سوی فرهاد مجیدی مبنی بر اعلام بازیکنان مازاد یا جذب بازیکنان جدید به دست او نرسیده است. پس باید به این نتیجه رسید که مجیدی فقط منتظر است و این انتظار معنادار او به تصمیم نهایی باشگاه استقلال مبنی بر انتخاب سرمربی فصل آینده بستگی دارد.