به گزارش افکارنیوز،

رضا شاهرودی مربی تیم امید کشور در مورد آخرین شرایط تیم امید گفت: خب همانطور که می دانید چند گزینه مطرح شدند، که انگار آنها قبول نکرده اند. بعضی هم بازار گرمی کردند و به تیم های دیگر رفتند. من خودم دوست دارم آقای استیلی مربی شود. چون به تیم اشراف دارد. البته که این نظر من است و نمی دانم آقای تاج چه نظری در این رابطه دارند ولی آقای استیلی میان گزینه ها هستند. 

شاهرودی در پاسخ به این سوال که آیا این شرایط برای تیم امید خوب است، بیان کرد: خوب نیست. تازه این فقط یک مشکل ما است. جدا از انتخاب مربی که هنوز مشخص نشده، ما با گرفتن بازیکنان هم از باشگاه ها مشکل داریم. بعد هم انتظار دارند، تیم به المپیک برود. کسی که کار فنی بداند، می داند چقدر کار سخت است. 

گویا مهدوی کیا هم یکی از گزینه ها است. نظر شما در مورد این انتخاب چیست. شاهرودی گفت: مهدی که جوابش منفی بوده و گفته 2 سال قرارداد دارم. حالا گزینه های دیگر مطرح است. من هم واقعا خبر زیادی از این موضوعات ندارم.

در خردادماه دو فیفادی داریم. گفته می شود، قرار است اگر تا آن زمان مربی انتخاب نشود، شما و آقای بختیاری زاده هدایت تیم امید را عهده دار شوید و تمرینات را برگزار کنید. شاهرودی در واکنش به این سوال عنوان کرد: امیدوارم تا آن زمان مربی انتخاب شود. به هر حال هر مربی ای دیدگاهی دارد و امیدوارم تا آن زمان انتخاب شود و بتوانیم با همدیگر تمرین کنیم و هماهنگ شویم. من که یک سال دیگر قرارداد دارم. اصلا شاید یک فردی بیاید و بگوید کادر خودم را می خواهم و تمام این ها مسائلی است که باید به آنها توجه شود.

این انتقاد به تیم امید و نحوه انتخاب مربی اش وجود دارد که معلوم نیست براساس چه دیدگاهی مسئولان فدارسیون در حال انتخاب مربی هستند و چقدر فلسفه مربیگری آن مربی با تیم امید همسو است. مربی تیم امید در واکنش به این سوال تاکید کرد و گفت: قبلا هم چند بار گفتم؛ از آقای کرانچار تشکر می کنم که چیزهایی از او یاد گرفتم. یک سال در کنار هم کار کردیم. ایشان دیدگاه های خودش را داشت. هر مربی ای هم بیاید تاکتیک خودش را دارد که به بازیکنانی که در دسترس دارد هم مربوط است. به هر حال مربی ای که بیاید به شرایط تیم و بازی هایی که تیم انجام داده اشراف دارد و بحث تاکتیکی می ماند و اینکه چه بازیکنی به دردش می خورد. حمید خان در میان گزینه ها بوده و به نظرم اشراف هم دارد. البته همانطور که گفتم، امیدوارم در این فیفادی بازیکنان را که دعوت می کنیم، در اختیار ما قرار بدهند. امیدواریم باشگاه ها با ما همکاری کنند و این تعامل وجود داشته باشد. مربی حالا یک نفر است و می تواند زود هماهنگ شود ولی مشکل ندادن بازیکن توسط باشگاه ها را هم باید در نظر داشت.

از شاهرودی در مورد انتخاب ویلموتس برای سرمربیگری تیم بزرگسالان پرسیدیم و او گفت: امیدوارم مربی تیم ملی هم سریعتر بیاید و کارش را شروع کند؛ چیزی که در تیم امید هم ما به آن نیاز داریم. از دست دادن زمان برای ما خوب نیست. آقای ویلموتس می گویند رزومه خوبی دارد. مهم ولی این است که اشتباهات قرارداد کی روش تکرار نشود. این هم به نحوه قراردادبستن برمی گردد که می دانم آقای تاج در آن وسواس به خرج داده اند تا کار دست انجام شود.

بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در مورد دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی بیان کرد: بازی سختی است. پرسپولیس هم در لیگ هت تریک کرده. امیدوارم نتیجه فوتبالی رقم بخورد. حالا می گویند پرسپولیس از داوری سود برده ولی من در لیگ قهرمانان آسیا چند مثال می آورم که چقدر پرسپولیس ضرر کرده. امیدوارم داور خوب باشد و کمک هایش هم با دقت باشند. 

یکی از نگرانی های هواداران پرسپولیس در این روزها رفتن برانکو است. شاهرودی به این سوال اینگونه واکنش نشان داد: من به هواداران قول می دهم که برانکو می ماند؛ چون پرسپولیس، بازیکنان و پیراهن تیم را دوست دارد و قول می دهم او را راضی می کنند تا به کارش ادامه دهد. می ماند.