به گزارش افکارنیوز،

در چارچوب دیدار نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس تهران و داماش گیلانیان در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان برانکو به پیروزی یک بر صفر رسیدند.

این ششمین قهرمانی پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ بود که تنها در ۳ سال به دست آمد. آن‌ها در ابتدا لیگ شانزدهم را به دست آوردند و سپس لیگ هفدهم، هجدهم و ۲ سوپرجام را بالای سر بردند و شب گذشته نیز موفق به لمس جام حذفی ۹۷-۹۸ شدند. اگر نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان و لیگ پانزدهم به قهرمانی منجر می‌شد، اکنون شاید آن‌ها درصدد کسب نهمین جام با برانکو در سوپرجام بودند که آن هم وضعیت مبهمی دارد و هیئت رئیسه سازمان لیگ باید در این باره تصمیم گیری کند.

پرسپولیسی‌ها علاقه زیادی به برانکو دارند، اما مشکلات مالی سبب شد تا بین مدیران باشگاه و سرمربی کروات اختلافی ایجاد شود و حتی برخی رسانه‌ها مدعی شدند که برانکو بیان کرده، در صورتی در تیم خواهد ماند که ایرج عرب نباشد که این موضوع تکذیب شد.

برانکو چند وقت قبل ۵۰۰ هزار یورو دریافت کرد و اکنون طلب ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار یورویی دارد که در صدد است تا او را دریافت کند و مدیران پرسپولیس در صدد تهیه این مبلغ هستند.

یکی از نزدیکان برانکو در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: این ادعا که برانکو بیان کرده تا عرب نباشد تا او بماند کذب است و واقعیت ندارد.  

گفتنی است، برانکو بامداد فردا (سه شنبه) راهی کرواسی می‌شود و پس از چند هفته به تهران بازمی گردد تا تیم را برای حضور در اردوی کانادا آماده کند.