به گزارش افکارنیوز،

 زردپوشان اصفهانی بعد از تمدید قرارداد با قلعه نویی سرمربی تیم خود شروع طوفانی در بازار نقل و انتقالات داشتند و تاکنون مرتضی منصوری مدافع سابق پدیده مشهد و محمد رضا حسینی وینگر راست ذوب آهن را به خدمت گرفتند و قرار است در روز‌های آینده هم بازیکنان مدنظر کادرفنی را به خدمت بگیرند تا حضور قدرتمندی در لیگ نوزدهم داشته باشند.

اخبار ورزشی- تیم سپاهان فصل گذشته در کسب قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی ناکام بود و به کسب نایب قهرمانی در لیگ برتر بسنده کرد، اما با توجه به اینکه این تیم در فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهد داشت به همین علت مسئولان این تیم اصفهانی قصد دارند تیمی قدرتمند ببندند تا در آسیا به موفقیت دست یابند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که در لیست قلعه نویی برای فصل بعد بازیکنان شاخصی قرار دارند که مسئولان سپاهان قصد دارند بازیکنان مدنظر قلعه نویی را جذب کنند تا به اهداف خود برای فصل آینده دست یابند.

گفته می‌شود قلعه نویی برای هر پست چند بازیکن در نظر گرفته است تا در نهایت باشگاه یکی از گزینه‌های مدنظرش را جذب کند.

احسان حاج صفی

حاج صفی بازیکن ملی پوش تراکتورسازی فصل گذشته در این تیم تبریزی عملکرد درخشانی داشت و اکنون مدنظر قلعه نویی قرار گرفته است. حاج صفی با سرخپوشان تبریزی قرارداد دارد و اگر بتواند رضایت نامه اش را از این باشگاه بگیرد در آن صورت مشکلی برای پیوستن به زردپوشان اصفهانی ندارد.

جرج ولسیانی

ولسیانی هافبک گرجستانی نساجی مازندران مورد توجه قلعه نویی برای فصل بعد قرار گرفته است و از اصفهان خبر می‌رسد که سپاهانی‌ها با این بازیکن خارجی به توافق نهایی دست یافتند و در روز‌های آینده قراردادش را رسانه‌ای می‌کنند.

رضا میرزایی

میرزایی که فصل گذشته به علت ترافیک بازیکن در خط حمله سپاهان به صورت قرضی به فولاد خوزستان رفته بود مدنظر قلعه نویی قرار گرفته است. به هر حال مسئولان سپاهان با پیشنهاد فولادی‌ها برای ماندن میرزایی در این تیم موافقت نکردند و او به تیم سابقش بازمی گردد.

عالیشاه در لیست قلعه نویی قرار ندارد

علاوه بر این گفته می‌شد که امید عالیشاه هم در لیست قلعه نویی برای فصل بعد است، اما سرپرست باشگاه سپاهان اعلام کرد که این بازیکن در لیست خرید این تیم برای فصل بعد قرار ندارد تا برای جذبش اقدام کنند. شنیده‌ها حاکی از آن است که سید جلال حسینی، اشکان دژاگه، علیرضا نقی زاده، مسعود ریگی، محمد مهدی نظری، محمد رضا عباسی، ایسما، رضا اسدی، فرشاد احمد زاده و حسین کنعانی زادگان هم جز بازیکنان مدنظر سپاهان برای فصل بعد هستند که مسئولان این تیم اصفهانی هنوز واکنشی در این باره از خود نشان ندادند.

سپاهانی‌ها به دنبال تمدید قرارداد با کی روش استنلی

همانطور که در روز‌های گذشته اعلام شد قرارداد ۱۲ بازیکن سپاهان در پایان لیگ هجدهم به پایان رسید که مهرداد محمدی به طور قطعی از زردپوشان اصفهانی جدا شد و به تیم آوس پرتغال پیوست. کی روش استنلی و ولادیمیر کومان بازیکنان خارجی هم جز بازیکنانی هستند که قراردادشان با سپاهان به پایان رسیده است، اما این ۲ بازیکن در لیست قلعه نویی برای فصل بعد هستند به همین علت مسئولان این تیم اصفهانی به دنبال جلب رضایت این ۲ بازیکن هستند تا در اصفهان ماندگار شوند.

عزت اله پورقاز و سیاوش یزدانی هم قراردادشان با سپاهان به پایان رسیده، اما قلعه نویی از باشگاه سپاهان خواسته است تا قرارداد این ۲ بازیکن تمدید شود تا فصل آینده هم در اصفهان بمانند.

لیست مازاد زردپوشان اصفهانی

گفته می‌شود جلال علی محمدی، محمد ابراهیمی، میلاد سرلک، خالد شفیعی، حسن جعفری بازیکنانی هستند که در لیست مازاد سپاهان هستند و به احتمال زیاد از این تیم اصفهانی جدا می‌شوند و به تیم دیگری می‌روند. علاوه بر این با توجه به اینکه مسلمان در فصل گذشته کمتر در ترکیب سپاهان قرار می‌گرفت به همین علت زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی این بازیکن هم از این تیم اصفهانی شنیده می‌شود که در روز‌های آینده وضعیت او مشخص می‌شود.