به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۵ ساله تیم فوتبال پرسپولیس تهران که در دوران حضورش در پرسپولیس افتخارات زیادی کسب کرد و موفق به ثبت دبل (قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی) شد، روز سه شنبه ایران را به مقصد دبی و سپس کرواسی ترک کرد تا به استراحت بپردازد.

چندی قبل مدیران باشگاه پرسپولیس به برانکو ایوانکوویچ ۵۰۰ هزار یورو پس از چند ماه پرداخت کردند و باید حدود ۹۵۰ هزار یورو دیگر نیز به او پرداخت کنند که تا این لحظه انجام نشده و به همین دلیل سرمربی کروات از مدیران پرسپولیس ناراحت است، اما ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس در دیداری که با او داشت، قول داد تا حدود ۱۰ روز دیگر مطالبات او را بدهد و همین پرداخت نکردن بخشی از قرارداد برانکو سبب شده تا هواداران تیم سرخپوش نگران جدایی این مربی باشند.

حدود ۵۰۰ هزار یورو از طلب برانکو و ۴۵۰ هزار یورو بابت پاداش‌های قهرمانی، برانکو از پرسپولیس طلب دارد و ایرج عرب و همکارانش تلاش می‌کنند تا این طلب را پرداخت تا سرمربی کروات در پرسپولیس ماندنی شود و قرار است در بخشی از این پول نیز با کسب مجوز از هواداران کمک مالی بگیرند.

مدیران پرسپولیس در این باره بیان کردند که جای نگرانی نیست و طلب این مربی تا ۱۰ روز دیگر پرداخت می‌شود و وکیل برانکو حتی ۳ نامه به باشگاه فرستاده و هر چند سرمربی کروات یک سال دیگر قرارداد دارد، اما می‌تواند قراردادش را فسخ کند.

ایوانکوویچ در ۴ سال حضورش در پرسپولیس، قهرمانی لیگ برتر، جام حذفی، سوپرجام و نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد و همچنین موفق شد پرسپولیس را همزمان به ۲ قهرمانی لیگ و جام حذفی برساند.