به گزارش افکارنیوز،

پس از پایان لیگ هجدهم هنوز باشگاه پرسپولیس هیچ تماسی با محمد نادری نگرفته است. مدیران پرسپولیس ارتباطی هم با باشگاه کورتریک بلژیک برقرار نکرده‌اند! به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها برنامه‌ای برای حفظ پدیده نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم نداشته باشند و دلیل آن هم گرانی ارز و دلار است. 
اخبار ورزشی- محمد نادری که ۲ سال دیگر با کورتریک بلژیک قرارداد دارد در نقل و انتقالات نیم‌فصل به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست و با عملکرد درخشان خودش لقب پدیده را از آن خودش کرد. با این وجود پرسپولیس که به خاطر مشکلات اقتصادی نتوانسته است برانکو را حفظ کند، دلار برای نگه داشتن محمد نادری ندارد!
از سوی دیگر باشگاه کورتریک بلژیک و سرمربی این تیم عملکرد نادری جوان در پرسپولیس را زیر نظر گرفته و قصد دارند این مدافع آماده را به تیم خود برگردانند. شاید مدیران پرسپولیس به خاطر بازگشت محمد انصاری و حسین ماهینی و همین‌طور شایان مصلح که مدافع چپ ارزان‌تری برای پرسپولیس است، قید محمد نادری را زده باشند. 
نادری خودش دوست دارد در پرسپولیس بماند، چون در این تیم جا افتاده است، اما ۹۰ درصد باید جدایی او را قطعی دانست. مدافعی که شور و هیجان زیادی در سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس بخشیده و در فاز تهاجمی فوق العاده ظاهر شده بود، حالا باید فوتبالش را در لیگ بلژیک ادامه بدهد.