به گزارش افکارنیوز،

سایت روزنامه چوسان کره‌جنوبی نوشت: آیا شاگردان پائولو بنتو می‌توانند مبارزه‌ای با پایان خوب با ایران داشته باشند؟ دیداری که فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار می‌شود. ایران با قرار گرفتن در رتبه 21 رده‌بندی فیفا بهترین تیم قاره آسیا محسوب می‌شود و کره‌جنوبی با اختلاف 26 پله‌ای در جایگاه 37 قرار دارد.

اخبار ورزشی- در ادامه این تحلیل رسانه کره‌ای آمده است: ایران پس از پایان همکاری با کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی کارش را با مارک ویلموتس بلژیکی آغاز کرد و در نخستین بازی با نتیجه 5 بر صفر سوریه را شکست داد. مهدی طارمی در این بازی 3 گل زد و هت‌تریک کرد. علیرضا جهانبخش و اللهیار صیادمنش زننده 2 گل دیگر این بازی بودند و آنها از جمله بازیکنان اصلی تیم ملی ایران هستند. این احتمال نیز وجود دارد که سردار آزمون بر خلاف بازی با سوریه در بازی با کره‌جنوبی شرکت کند.

بازی با ایران را باید در ادامه روند خوب و پیروزی‌های اخیر تدارکاتی کره‌جنوبی ارزیابی کنیم. این بازی آخرین فرصت پائولو بنتو پیش از آغاز مرحله دوم دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 در ماه سپتامبر جهت آزمایش سایر بازیکنان خواهد بود.