به گزارش افکارنیوز،

این بازیکن با وجود اینکه با باشگاه سپیدرود قرارداد دارد با تیم فولاد قرارداد امضاء کرده است و بعد از امضای قرارداد با تیم فولاد با تیم استقلال هم قرارداد امضاء کرده است. باشگاه سپیدرود رشت می گوید با این بازیکن قرارداد دارد و نه به او فسخ داده است و نه رضایتنامه و برای عقد قرارداد با باشگاه جدید باید رضایتنامه بگیرد. گویی باشگاه فولاد برای دریافت رضایتنامه محمد بلبلی با باشگاه سپیدرود وارد مذاکره شده است و باشگاه سپیدرود هم مبلغ رضایتنامه این بازیکن را 800 میلیون تومان عنوان کرده است.

اخبار ورزشی- فریبرز محمود زاده، مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ برتر در این باره می گوید: مدرک جدیدی در مورد محمد بلبلی از سوی باشگاهی به ما ارایه نشده است. اگر دعوای حقوقی در خصوص این بازیکن بین باشگاه ها به وجود بیاید پرونده بازیکن به کمیته تعیین وضعیت خواهد رفت و این کمیته تصمیم گیری خواهد کرد. سازمان لیگ برتر در خصوص دعوای حقوقی تصمیم گیرنده نیست و چنین پرونده هایی به کمیته تعیین وضعیت می رود.

کیومرث بیات، مالک باشگاه سپیدرود رشت با تاکید بر اینکه محمد بلبلی با این باشگاه قرارداد دارد اذعان کرد هر باشگاهی خواسته های مالی باشگاه سپیدرود را برآورده کرد رضایتنامه محمد بلبلی را برای آنها صادر خواهد کرد و به دنبال این نیست از این بازیکن در فصل آتی لیگ یک بهره ببرد.