به گزارش افکارنیوز،

با آمدن مارک ویلموتس که به تازگی هدایت کشورمان را برعهده گرفته، علی علیپور مهاجم پرسپولیس را هم در اردوی گذشته تیم ملی  دعوت کرد.

اخبار ورزشی- علیپور استوری را در اینستاگرام خود در کنار سید حسین حسینی دروازه‌بان استقلال منتشر کرد که باعث جنجال‌های بسیاری شد، البته چند دقیقه بعد آن را حذف کرد.

حال امروز مهاجم سرخ‌ها در این مورد اظهار کرد:از آنجایی که ما با هم صمیمی هستیم این شوخی دوستانه را با سیدحسین کردم و اصلا فکرش را نمی کردم پر سروصدا شود.

علیپور در مورد سرمربی تیم ملی هم گفت:آقای ویلموتس بازی هجومی را دوست دارد. او عاشق بردن و بازی تهاجمی است و این تفکر را به ملی پوشان هم تأکید می کند. خیلی خوشحالم و افتخار می کنم پیراهن پرافتخار تیم ملی کشورم را بر تن می کنم. فرقی هم نمی کند بازی کنم یا بازی نکنم و مهم این است که به عنوان یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم.

مهاجم تیم ملی و پرسپولیس در پایان، دربارۀ برانکو ایوانکوویچ هم افزود: آقای برانکو نیاز به تعریف و تمجید من ندارد. کارنامه این مربی در سال های گذشته مشخص است و هواداران هم دوست دارند او بماند. مطمئن هستم باشگاه هم تلاش می کند آقای برانکو را برای فصل آینده حفظ کند.