به گزارش افکارنیوز،

بوژیدار رادوشوویچ به خواسته برانکو ایوانکوویچ قبل از شروع فصل شانزدهم جذب تیم شد تا رقابت نفسگیری با علیرضا بیرانوند برای رسیدن به ترکیب اصلی سرخپوشان داشته باشد، اما از همان ابتدا مشخص شد رادوشوویچ علاقه‌ای به مبارزه ندارد و احتمالاً انگیزه‌هایش نیز برای رسیدن به ترکیب اصلی چندان زیاد نبود. 

اخبار ورزشی- به همین علت بیرانوند از شروع لیگ شانزدهم تا پایان لیگ هجدهم، به مدت سه فصل پیاپی دروازه‌بان شماره یک تیم بود و رادوشوویچ تنها به عنوان یک نیمکت‌نشین، سرخپوشان را همراهی می‌کرد. این در حالی است که بیرانوند قرارداد ریالی داشت، اما رادو قرارداد دلاری و با توجه به نوسانات قیمت ارز طی یک سال گذشته، قیمت قرارداد رادوشوویچ به بالاترین حد خود رسیده تا جایی که دیگر کنترل قیمت قراردادش، کاری سخت و پیچیده شده است. 

وقتی این بازیکن برای اولین بار با باشگاه پرسپولیس قرارداد بست، قیمت ریالی این قرارداد بیش از ۷۰۰ میلیون تومان نمی‌شد، اما حالا قراردادی که با باشگاه پرسپولیس به عنوان یک دروازه‌بان ذخیره و بازیکن خارجی منعقد کرده، چیزی بیش از ۲ میلیارد تومان ارزش ریالی دارد. از این رو باشگاه نمی‌تواند هزینه دو میلیاردی بابت جذب یک دروازه‌بان ذخیره داشته باشد. همچنین رادوشوویچ طی ماه‌های گذشته بار‌ها علیه مدیریت باشگاه مصاحبه‌هایی انجام داده و شایعاتی در مورد درگیری او با یکی از اعضای نزدیک به باشگاه بر سر زبان‌ها افتاده است. با این شرایط رادوشوویچ تمام پل‌های پشت سر خود را نیز خراب کرده و دیگر فضایی برای بازگشت باقی نگذاشته است. 

طبق شنیده‌های ما، باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال جذب یک دروازه‌بان جدید است تا جایگزین بوژیدار کند. مشکل سرخپوشان البته فراتر از این حرف‌هاست. حالا علیرضا بیرانوند نیز ساز جدایی را کوک کرده و می‌گوید قصد دارد لژیونر شود. با جدایی بیرانوند، پرسپولیس به جای یک دروازه‌بان ذخیره، باید دو دروازه‌بان جذب کند که حتماً یکی از آنها، بهتر از دیگری باشد. به بیان ساده‌تر، ترکیب دروازه‌بان‌های پرسپولیس در فصل آینده دگرگون خواهد شد.