به گزارش افکارنیوز،

سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران که امروز در دفتر این باشگاه حاضر شده بود، اظهار کرد: قراردادی امروز امضا نشد، اما جلسه‌ی خوبی را با فتحی داشتم و قرارمان بر این شد که فردا به صورت رسمی قراردادم را با استقلال امضا کنم.

اخبار ورزشی_او در خصوص اینکه چرا همین امروز قراردادش را با استقلال امضا نکرده است، تصریح کرد: یک مشکل خیلی کوچک پیش آمد، اما باید از فتحی و منزوی که مثل پدر برای من در استقلال هستند، تشکر کنم که مشکلاتم را برطرف می‌کنند. امروز نیز فتحی درخواست داشت تا قراردادم را با استقلال تمدید کنم و از طرفی من نیز از خدایم است که در استقلال بمانم. فرداد قراردادم را با استقلال تمدید می‌کنم.

او درباره اینکه گفته می‌شود برای تمدید قرارداد با استقلال شرط و شروطی داشته است، تاکید کرد: قبلا در این باره صحبت هایم را مطرح کردم و هیچ شرطی برای تمدید قرارداد با اسقلال ندارم. اینکه گفته شد می‌خواهم قبل از تمدید قرارداد با استقلال پولی را دریافت کنم نیز درست نیست. اما همه می‌دانند که در باشکاه استقلال مشملات مالی زیادی وجود دارد که البته فتحی در تلاش است تا آن ها را برطرف کند.

دروازه بان استقلال تهران در خصوص پست اینستاگرامی که اخیرا در صفحه شخصی او منتشر شده و حواشی زیادی نیز با پا کرده است، گفت: به نظر من بهتر است برخی موارد در درون یک خانواده مطرح و حل و فصل شود.

او درباره عکسی که علی علیپور بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تهران در اینستاگرام خود منتشر کرد و از حسینی به عنوان بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس یاد کرد، خاطر نشان کرد: آن عکسی که علیپور گذاشت، چیزی به جز یک شوخی نبود.