به گزارش افکارنیوز،

عباس آقایی در خصوص حضورش در بادران گفت: اصلی‌ترین دلیل حضورم در بادران این بود که در مربیگری از فرهاد کاظمی کار یاد بگیرم. در دوران بازیگری هم افتخار شاگردی ایشان را داشتم ولی مسئله بازیگری و مربیگری دو داستان متفاوت است. امیدوارم تجربیاتم در بحث مربیگری بیشتر از گذشته شود و بتوانم به کاظمی تا جایی که می‌توانم کمک کنم. تا حدود زیادی با خصوصیات، تفکرات و خواسته‌های این مربی آشنا هستم.

اخبار ورزشی- وی در این ارتباط که آیا بادران می‌تواند به لیگ برتر صعود کند، تاکید کرد: هدف بادران چیزی جز صعود به لیگ برتر نیست و کاظمی هم در تیمی که مربیگری کرده، دنبال کارهای معمولی نبوده است. چند روزی است که به تمرینات اضافه شده‌ام، بادران تیم خوبی است و قطعا در این فصل یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر خواهد بود. امیدوارم در پایان فصل یک اتفاق بزرگ را رقم بزنیم و لیگ برتری شویم.

هافبک پیشین پرسپولیس در خصوص حضور گابریل کالدرون در پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس چند گزینه داشت و ظاهرا کالدرون گزینه نهایی این تیم است که قرار است به ایران بیاید. وی سابقه روشنی در دوران بازیگری داشته و حتی حضور در فینال جام جهانی را به عنوان بازیکن هم تجربه کرده است. کالدرون در مربیگری تجربیات زیادی دارد و البته مثل خیلی از مربیان در بعضی از تیم‌هایش موفق نبوده که این موضوع عجیبی نیست. حتی اینکه کالدرون در یکی دو سال گذشته در تیمی فعالیت نکرده، نکته منفی نیست چون خیلی از مربیان به خودشان استراحت می‌دهند یا به دلایل مختلف با تیمی به توافق نمی‌رسند.

آقایی در رابطه با اینکه خیلی‌ها معتقدند جانشین برانکو در پرسپولیس کار سختی خواهد داشت، عنوان کرد: در هر تیمی که یک مربی چند سال خوب نتیجه بگیرد، مربی بعدی طبیعتا با چالش‌هایی مواجه خواهد شد. تصمیم برانکو این بود که از پرسپولیس برود ولی این موضوع نباید برای پرسپولیس تبدیل به یک چالش شود. به هر حال این تیم نیاز به مربی جدید دارد و اگر کالدرون انتخاب شد، هواداران باید به این مربی زمان بدهند و از پرسپولیس، کادر فنی و بازیکنان حمایت کنند.

وی خاطرنشان کرد: مسئله مهم این است که کالدرون با فوتبال خاورمیانه آشنا است و در ایران هم خیلی زود می‌تواند خودش را با فوتبال ما، شرایط فرهنگی و اجتماعی و خیلی مسائل دیگر  وفق دهد. امیدوارم پرسپولیس روزهای خوبی را در فصل جدید تجربه کند.