به گزارش افکارنیوز،

پس از درخشش علی علیپور، مهاجم جوان سرخپوشان پایتخت در لیگ برتر فوتبال ایران و لیگ قهرمانان آسیا، ۲-۳ پیشنهاد اروپایی به این بازیکن رسید و او تصمیم گرفت پس از چند سال حضور در تیم سرخپوش پایتخت، راهی قاره سبز (لقب قاره اروپا) شود.

اخبار ورزشی- او در لیگ هفدهم به آقای گلی رسید و در لیگ هجدهم نیز تا مرز آقای گلی پیش رفت، اما در اواخر فصل رقابت را به کی روش استنلی و لوسیانو پریرا باخت تا نتواند در آقای گلی لیگ برتر دبل کند، اما درخشش او در ایران و آسیا سبب شد تا پیشنهاداتی از لیگ‌های اسپانیا، بلژیک و یونان به او شود.

باشگاه بلژیکی زولته وارخم مشتری پر و پا قرص علی علیپور بود و تلاش می‌کرد تا این بازیکن را جذب کند و مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به این تیم فرصت داده بودند تا مبلغ ۷۰۰ هزار دلار را بابت رضایت نامه به حساب باشگاه پرسپولیس واریز کنند که این اتفاق تا کنون رخ نداد و به همین دلیل حضور علیپور در زولته وارخم منتفی است.

مبلغ رضایت نامه‌ای که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده ۷۰۰ هزار دلار است و بعد از اینکه حضور علیپور در وارخم منتفی شد، خبر می‌رسد یک باشگاه بلژیکی دیگر خواستار جذب مهاجم سرخپوشان است.

البته با این حال مدیران تیم پرسپولیس در صدد هستند تا مهاجم جوان مازندرانی خود را حفظ کنند و اگر موفق به انجام این کار نشوند، تلاش می‌کنند تا با پول رضایت نامه او مهاجمان با کیفیتی به خدمت بگیرند که گفته می‌شود گزینه اصلی شان مهاجم خارجی است.