به گزارش افکارنیوز،

 جواد کاظمیان با اشاره به جدایی برانکو ایوانکوویچ از جمع سرخپوشان و اضافه شدن گابریل کالدرون روی نیمکت این گفت: «شخصا انتظار این تغییر را نداشتم. فکر نمی کردم برانکو به این زودی از پرسپولیس برود. او تنها چهار فصل در پرسپولیس بود اما در همین مدت توانست سه بار به مقام قهرمانی و یک بار به نایب قهرمانی در لیگ برسد. او قهرمان جام حذفی هم شد و تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برد که دستاوردهای خوبی به حساب می آید.»

اخبار ورزشی- او اضافه کرد: «به طور کلی کارنامه برانکو در پرسپولیس کارنامه روشنی بود و نمی توان او را در مقطعی که هدایت تیم را بر عهده داشت مورد انتقاد قرار داد. با این حال هر آمدنی، رفتنی دارد و نوبت جدایی برانکو نیز فرا رسیده بود. حالا هم دوران جدیدی برای پرسپولیس و هوادارانش شروع شده است.»

کاظمیان افزود: «همه ما از کالدرون همان شناختی را داریم که کارنامه اش می گوید. البته برخی از تیم های ایرانی مقابل تیمی که کالدرون سرمربی آن بوده، بازی کرده اند و نتایج آن در همه رسانه‌ها وجود دارد ولی احساس من می‌گوید این مربی، آدم بی تجربه یا کم تجربه ای نیست. فقط کافی است باهوش عمل کند و حواسش به اطراف خود باشد تا موفقیت های برانکو در پرسپولیس طی ۴ سال گذشته را ادامه بدهد. این مربی می تواند روزهای خوبی برای هواداران پرسپولیس بسازد به شرط آن که هوشمندانه عمل کند.»

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: «به این تیم امیدوارم چون عملکرد سال های قبل بازیکنان را دیده ام و می دانم آنها در شرایط مطلوبی قرار دارند. از سوی دیگر وضعیت لیگ ایران را کاملا درک می کنم. ایران به گونه ای است که یک تیم می‌تواند با استفاده از تجربه و خلاقیت خود برای چند سال موفق باشد و این موضوع را پرسپولیس به خوبی ثابت کرد. معتقدم کالدرون هم می تواند در پرسپولیس مربی موفقی باشد و موفقیت های این تیم را ادامه بدهد اما شرط اش این است که با فضای کار در این تیم پرطرفدار کنار بیاید و مهم تر اینکه خیلی زود مورد توجه و حمایت هواداران قرار بگیرد.»