به گزارش افکارنیوز،

رسانه‌های بلژیکی نوشتند کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم کلوب بروژ که عنوان گرانترین بازیکن تاریخ این باشگاه را یدک می‌کشد، امروز (پنجشنبه) در تمرینات این تیم مصدوم شد و کار را نیمه کاره رها کرد.

اخبار ورزشی_ براساس این گزارش رضایی که با ۵ میلیون پوند از شارلوا به کلوب پیوسته است، امروز از ناحیه انگشت شست پا مصدوم و مجبور شد تمرین را متوقف کند.

به نوشته سایت فوتبال نیوز بلژیک، کاوه رضایی روز قبل هم در جریان دیدار دوستانه مقابل هراکلاس مصدوم شده بود و حالا باید معاینات بیشتری روی پای او انجام شود تا شدت این آسیب دیدگی مشخص شود، اما چیزی که مشخص است این است که او دیدار دوستانه روز شنبه تیمش برابر آزد آلکمار را قطعا از دست خواهد داد.

این سایت می‌نویسد، این یک لطمه بزرگ دیگر برای رضایی است، زیرا پس از خروج وسلی و آمدن مربی جدید، هنوز ترکیب تیم مشخص نشده است. گران‌ترین خرید تاریخ باشگاه کلوب در حال حاضر باید با یله وسن و لوئیس اوپندا رقابت کند، هرچند البته هنوز باید صبر کرد و دید باشگاه برای خط حمله چه کسی را جذب خواهد کرد.

کلمنت، سرمربی جدید، ممکن است برنامه‌هایی برای این مهاجم ایرانی داشته باشد که از لحاظ مشخصات تا حدودی نزدیک به الی ساماتا گلزن برترش در خنک است.

کاوه که ابتدای فصل گذشته هم مصدوم شده بود پس از مصدومیت هرگز نتوانست نظر ایوان لکو سرمربی پیشین کلوب را جلب کند و نیمکت نشین شد.