به گزارش افکارنیوز،

 پس از مطرح شدن بحث جدایی وحید امیری از تیم ترابزون اسپور ترکیه، حرف‌ و حدیث‌های فراوانی پیرامون حضور او در تیم تراکتورسازی مطرح شده و محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه نیز مذاکراتی برای جذب این هافبک ملی‌پوش انجام داده است، اما از قرار معلوم حضور امیری در تیم تراکتورسازی فعلاً منتفی است و مذاکرات دو طرف بی‌نتیجه مانده.

اخبار ورزشی- البته مدیران باشگاه تراکتورسازی همچنان امیدوار هستند در روزهای آینده دوباره بتوانند با وحید امیری و باشگاه ترابزون اسپور مذاکره کنند و پیش از اردوی این تیم در کشور ترکیه رضایت باشگاه ترابزون را جلب کنند. امیری نیز که اکنون در ایران به سر می‌برد، در چند روز آینده راهی کشور ترکیه خواهد شد تا در مورد پیشنهادات رسیده به باشگاه ترابزون برای جذب او مذاکرات نهایی را انجام دهد.

در همین راستا، باشگاه ترابزون در بحث انتقال وحید امیری، رضایت‌نامه این بازیکن را برای باشگاهی صادر خواهد کرد که بتواند مبلغ درخواستی این باشگاه را پرداخت کند و براین اساس امیری در انتخاب تیم آینده خود نقش چندانی نخواهد داشت و تصمیم‌گیرنده نهایی باشگاه ترابزون اسپور ترکیه است.

پس از این اتفاق مصطفی دنیزلی، سرمربی ترکیه‌ای تیم تراکتورسازی پیش از اردوی دو هفته‌ای تیمش در شهر ارزروم ترکیه در حال بررسی و مشاهده فیلم‌های بازیکنان خارجی پیشنهاد شده به تیم تراکتورسازی است تا بازیکنان مدنظر را برای تست‌گیری به اردوی این تیم در ترکیه دعوت کند.

دنیزلی قرار است پس از حضور این بازیکنان در تمرین،‌ عملکرد آنها را زیر نظر بگیرد و سپس در صورت تأیید او قرارداد بازیکنان خارجی تراکتورسازی امضا شود.