به گزارش افکارنیوز،

وضعیت بشار رسن، هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای حضور در جمع سرخپوشان مشخص نیست و هرچند علاقه‌مند است در پرسپولیس بماند، اما ابتدا طلب ۴۰ درصدی از قرارداد سال گذشته اش را می‌خواهد تا برای حضور در لیگ نوزدهم قراردادش را قطعی کند.

اخبار ورزشی _ او که چندی پیش دچار مصدومیت شدیدی شد و کتف خود را به تیغ جراحان سپرد، برای ادامه روند درمانی به قطر رفته قرار است تا ۱۲ - ۱۳ روز دیگر به تهران بیاید تا ملاقاتی نیز با مدیران پرسپولیس داشته باشد تا در این تیم بماند.

وی که درخشش خوبی در رده باشگاهی و ملی داشت و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ نیز برای عراق بازی‌های خوبی انجام داد، اعلام کرد، در صورتیکه مطالباتش را بگیرد در پرسپولیس خواهد ماند و مشکلی از این بابت ندارد.

گفته می‌شود مدیر برنامه‌های رسن، برای تمدید قرارداد ابتدا از ۵۰۰ هزار دلار صحبت کرد،   اما مدیران پرسپولیس این پیشنهاد را نپذیرفتند و مدیران تیم سرخپوش ۲۵۰ هزار دلار پیشنهاد داده، اما بشار رسن و مدیربرنامه او حداقل ۳۵۰ هزار دلار می‌خواهند و دلیل قطعی نشدن قرارداد نیز این موضوع است.

البته بشار که پیشنهاداتی هم دارد، تخفیفاتی به پرسپولیسی‌ها داده تا در این تیم ماندنی شود، اما شاید با حضور فرشاد احمدزاده و سروش رفیعی، کالدرون احتیاجی به بشار نداشته باشد که این موضوع تا پایان هفته مشخص خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است، اگر بشار در پرسپولیس بماند و لیگ برتر هم از ۱۰ مرداد طبق برنامه قبلی آغاز شود، او به دلیل حضور در مسابقات غرب آسیا که ۲ آگوست (۱۱ مرداد) شروع می‌شود، چند بازی نخست لیگ را از دست خواهد داد.