به گزارش افکارنیوز،

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) اخبار منتشر شده مبنی بر این که این نهاد به تیم ملی آرژانتین پیشنهاد داده در صورت خودداری از بازی در کوپا آمریکا در رقابت‌های لیگ اروپا شرکت کند، تکذیب کرد.

اخبار ورزشی_ سرویس مطبوعاتی یوفا گفت: "اخبار منتشر شده درباره این که از تیم ملی آرژانتین دعوت شده در مسابقات تحت امر یوفا شرکت کند و یا عضو یوفا شود، نادرست است. یوفا هیچ مذاکره‌ای در مورد این موضوع انجام نداده و پس از این هم قصد ندارد چنین کاری بکند. "

"با این حال، روحیه دوستی و رفاقت برای ما مهم است، بنابراین ما، البته، از تیم ملی آرژانتین به عنوان مهمان ویژه دعوت می‌کنیم تا هر کدام از رقابت‌های یوفا را در هر زمانی از نزدیک تماشا کنند. "

شبکه فاکس اسپورت ادعا کرده بود که یوفا به آرژانتین پیشنهاد داده در صورتی که دیگر نمی‌خواهد در جام ملت‌های آمریکای جنوبی شرکت کند، می‌تواند در رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا بازی کند.

کاپیتان تیم آرژانتین، لیونل مسی، از عملکرد داوران در مسابقه نیمه نهایی کوپا آمریکا برابر تیم برزیل انتقاد کرده بود. در مسابقه رده بندی با تیم شیلی هم به دلیل درگیری با گری مدل کارت قرمز دریافت کرد. پس از بازی، مسی حاضر به شرکت در مراسم اهدای مدال نشد و گفت: "ما نباید بخشی از این فساد باشیم. "

بر اساس گزارش رسانه ها، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (CONMEBOL) ممکن است مسی را به دلیل این اظهاراتش دو سال از بازی‌های ملی محروم کند.