به گزارش افکارنیوز،

 باشگاه تراکتورسازی در این فصل همانند سال گذشته یکی از پرکارترین باشگاه‌های لیگ برتری در جذب بازیکنان بوده است، از جذب رشید مظاهری و محمدرضا خانزاده ملی‌پوش تا رضا شکاری جوان.

اخبار ورزشی- بازیکنانی که نام‌های بزرگی در فصل نقل و انتقالات به حساب می‌آیند و جذب هر یک از آن‌ها بردی برای باشگاه تراکتورسازی محسوب می‌شود و تمام این خریدها بدون نظر مستقیم مصطفی دنیزلی انجام شده است. همانطور که پیش از این هم گفته شده بود، طبق توافق باشگاه تبریزی و مصطفی دنیزلی، این مربی در خریدهای داخلی باشگاه دخالت چندانی ندارد و فقط بازیکنان خارجی را با نظر مستقیم خود جذب می‌کند.

با وجود این توافق،‌ یکی از اهداف مهم مدیران باشگاه تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات جذب کی‌روش استنلی، آقای گل لیگ برتر است. مهاجمی که امیر قلعه‌نویی و باشگاه سپاهان نیز به دنبال تمدید قرارداد او هستند اما از قرار معلوم مدیران باشگاه تبریزی با این بازیکن به توافقات کلی رسیده‌اند و تنها مشکل حضور کی‌روش در تبریز، مخالفت مصطفی دنیزلی با این انتقال است.

دنیزلی که بارها تأکید کرده بازیکنان خارجی را با نظر مستقیم خود جذب خواهد کرد، با حضور کی‌روش در تیمش مخالفت و اعلام کرده مهاجم خارجی بالای 30 سال نمی‌خواهد و بازیکنان مدنظر او سابقه بازی در لیگ ایران را ندارند.